Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy Harry Styles czuje się najlepiej? | zabawa

Harry Styles czuje się najlepiej, gdy śpi.

27-letni piosenkarz wierzy, że piękno bierze się ze szczęścia i ma nadzieję, że jego nowa linia kosmetyków Pleasing pomoże ludziom w tym, ale jeśli chodzi o siebie, najlepiej czuje się wtedy, gdy jest najbardziej swobodny.

Powiedział: „Nie sądzę, aby bycie pięknym lub uczucie piękna polegało na dobrym wyglądzie. Kiedy ludzie są szczęśliwi i promienieją blaskiem.

„Cóż, kiedy czuję się najlepiej? Lubię mówić wewnętrznie, kiedy skończę medytować czy coś… A może kiedy śpię!”

A „złoty” kreator mody nauczył się, że szczęście nie jest ostatecznym celem ludzi.

Powiedział magazynowi Dazed: „Czasami czuję, że powinienem unosić się ponad chmurą sukcesu i szczęścia, a to najwyraźniej nie działa.

„Myśląc o moim poczuciu siebie i osobistej podróży, zdaję sobie sprawę, że szczęście nie jest takim stanem końcowym”.

Ponad 10 lat po pierwszym odkryciu sławy Harry przyznał, że zastanawianie się nad swoimi osiągnięciami zajęło mu tak wiele czasu i przysiągł, że będzie częściej „zameldowywać się” ze sobą w przyszłości.

Powiedział: „Myślę, że wszystko uderza we mnie po raz pierwszy. Szczerze mówiąc, to naprawdę pierwsza okazja, którą poczułem, z której miałem czas skorzystać od czasu wyjścia z domu”.

„Więc idąc dalej, zamierzam brać rzeczy takimi, jakie się wydarzają – jak miłe są niektóre z tych rzeczy, jak niektóre z tych rzeczy nie są miłe – i obserwować je.

„Kiedy wrócimy do pozorów normalności, sprawdzę części siebie i upewnię się, że nigdy więcej się nie zatracę i spojrzę wstecz”.

Dzięki Pleasing piosenkarka „Sugar Melon” chętnie rozpowszechnia „małe chwile radości”.

Powiedział: „Zaczęło się od lakieru do paznokci, ponieważ to było swego rodzaju odrodzenie tego, czym było. Widzę kolor na kwiatku, tapecie czy czymś i myślę:„ Och, chcę to nałożyć na moje paznokcie ”. „

READ  Polscy ustawodawcy uchwalili ustawę postrzeganą jako ograniczającą wolność mediów

„To był zabawny mały projekt, ale podczas pandemii, kiedy w końcu nazwaliśmy to „zabawą”, czułem, że to coś więcej niż tylko lakier do paznokci.

„Zawsze przekonywałam się, że chwile w moim życiu, które przyniosły mi najwięcej szczęścia to te małe, czy to koniec nocy pod gwiazdami, czy kęs jedzenia, czy siedzenie z przyjaciółmi myśląc „Och, nigdy tego nie zapomnę”.

„Zawsze znajduję te chwile, które mają na mnie najdłuższy wpływ, jeśli chodzi o rozbudzenie we mnie czegoś wspaniałego. Naprawdę uważam, że istotą Satysfakcjonowania jest znalezienie tych małych chwil radości i pokazanie ich ludziom”.

Były gwiazdor One Direction obecnie spotyka się z Olivią Wilde, ale nie lubi rozmawiać o swoim związku.

„Zawsze starałem się dzielić życie osobiste i zawodowe” – wyjaśnił.