Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry i Meghan przygotowują się do bardzo publicznego spotkania rodzinnego w Trooping the Color

Harry i Meghan zajmują miejsce na ringu: książę i księżna Sussex są przygotowani na bardzo publiczne spotkanie rodzinne w Trooping the Color… i mogą pojawić się z Archiem i Lilibet

  • Harry i Meghan dołączą dziś do starszych członków rodziny królewskiej w Trooping the Color
  • Oczekuje się również, że przyprowadzą z grubsza trzyletniego Archiego i Lilipt
  • Mogą spotkać księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Ludwika

Harry i Meghan dołączą dziś do seniorów królewskich po raz pierwszy od ponad dwóch lat w Trooping the Color.

W tym, co ma być wciągające – i bardzo publiczne – rodzinne spotkanie, oczekuje się również, że przyprowadzą ze sobą trzyletniego Archiego i Lilipt, prawie jedną osobę.

Dzieci prawdopodobnie w końcu poznają swoich młodszych kuzynów, księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Ludwika.

Lillipet nigdy nie znała swoich królewskich krewnych, podczas gdy Archie nie był w Wielkiej Brytanii od szóstego miesiąca życia.

W tym, co ma być wciągające – i bardzo publiczne – rodzinne spotkanie, oczekuje się również, że przyprowadzą ze sobą trzyletniego Archiego i Lilipt, prawie jedną osobę. Na zdjęciu rodzina w grudniu 2021 r.

Ale nie ma wezwania do zhańbionego księcia Yorku, nawet w jego osobistym charakterze, co pokazuje, jak bardzo synowi królowej brakuje łaski.

Parada Urodzin Królowej w Horse Guards w Londynie jest pierwszym oficjalnym wydarzeniem Platynowego Jubileuszowego Weekendu w Banks i najliczniej odwiedzanym przez Windsor.

Wielu uważało, że pojawienie się Jej Królewskiej Mości na balkonie Pałacu Buckingham podczas tradycyjnego lotu po pokazie będzie najbardziej oczekiwanym momentem dnia.

Ale wszystkie oczy prawdopodobnie będą w rzeczywistości zwrócone na zjazd rodzinny, grając na 50 jardów w górę.

READ  Rodzina królewska: BBC opóźnia podcast Meghan i Harry'ego po fali skarg | Królewski | Aktualności

Książę i księżna Sussex zostali zaproszeni przez królową do przyłączenia się do członków rodziny, aby z biura Sztabu Generalnego z widokiem na teren parady Whitehall byli świadkami oszałamiającego wydarzenia militarnego.

Pomieszczenie – używane przez księcia Wellington – znajduje się nad wejściem do Horseguards. To tam tradycyjnie oglądają VIPy, jeśli nie biorą udziału w obradach programu.

W grupie nie będzie królowej, księcia Walii, księcia Cambridge ani księżnej królewskiej.

Jej Wysokość pozostanie w Pałacu Buckingham, gdzie z balkonu pozdrowi powracających rycerzy.

Charles zasalutuje, gdy rozmieszczony zostanie pierwszy batalion Gwardii Irlandzkiej, a oddziały Family Division będą przeszukiwane w imieniu króla.

Dołączy do niego najstarszy syn i siostra, a cała trójka jedzie konno.

Parada Urodzin Królowej w Horse Guards w Londynie jest pierwszym oficjalnym wydarzeniem Platynowego Jubileuszowego Weekendu w Banks i najliczniej odwiedzanym przez Windsor.  Na zdjęciu impreza 2019

Parada Urodzin Królowej w Horse Guards w Londynie jest pierwszym oficjalnym wydarzeniem Platynowego Jubileuszowego Weekendu w Banks i najliczniej odwiedzanym przez Windsor. Na zdjęciu impreza 2019

Księżna Kornwalii, księżna Cambridge, hrabia, hrabina Wessex i wielu innych członków rodziny królewskiej uda się z pałacu na Horseguards Parade w powozach.

Następnie zejdą na dół i obejrzą resztę akcji z biura generała dywizji wraz z Harrym i Meghan, którzy przyjadą samochodem.

Wielkie przyjęcie królewskie obejmie również wszystkie wnuki królowej i ich małżonków. Oprócz rodziny Sussex pojawią się księżniczka Beatrice i jej mąż Edo, księżniczka Eugenie i dzieci jej męża Jack, Anne i Peter Phillips, Zara Tindall i ich rodziny. Meghan nie zobaczy żadnych członków rodziny, ponieważ ona i jej mąż ostro zrezygnowali z królewskich obowiązków i przenieśli się do Ameryki Północnej na początku 2020 roku, podczas gdy książę widział ich bardzo krótko na pogrzebie księcia Edynburga w zeszłym roku.

Oglądanie z okna: Sussexes na Trooping the Color 2018

Oglądanie z okna: Sussexes na Trooping the Color 2018

Ostatnim publicznym wydarzeniem, w którym Sussexes uczestniczyli razem w Wielkiej Brytanii, było coroczne nabożeństwo Commonwealth Day w Opactwie Westminsterskim w marcu 2020 r., Kiedy pogoda nie mogła być bardziej wymagająca. William i Kate rzucają Harry’ego i Meghan mniej więcej tego dnia, zostawiając księcia Edwarda i Sophie, by próbowali zachować spokój.

READ  Wielka Brytania Wielka Brytania. Polski lekarz sześć razy oblał test z języka angielskiego. Dostał siódmą szansę

Na szczęście William, który był głęboko poruszony postępowaniem swojego brata i starał się ukryć swoją ranę, nie musiał witać się z parą publicznie. A Kate okazała się wspaniałym rozjemcą, kiedy przełamała lody i porozmawiała z Harrym po pogrzebie księcia Edynburga.

Harry i Meghan mieszkają z dziećmi w ich domu w Windsor, Frogmore Cottage. Zawsze oczekiwano, że dołączą do wiernych na nabożeństwie Dziękczynienia jutro podczas 70-letniego panowania królowej w katedrze św. Pawła, ale ich zaangażowanie w Trooping jest postrzegane jako dodatkowa gałązka oliwna od Jej Królewskiej Mości.

Reklamy