Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Harry’ego Pottera, Matthew Lewis, odparowuje w Air Canada, aby zwolnić go z pierwszej klasy

Gwiazda Harry’ego Pottera, Matthew Lewis, odparowuje w Air Canada, aby zwolnić go z pierwszej klasy

Gwiazda Harry’ego Pottera, Matthew Lewis, skrytykował Air Canada jako „najgorszą linię lotniczą w Ameryce Północnej” po tym, jak został wyrzucony z pierwszej klasy podczas ostatniego lotu z USA do Kanady.

Lewis, który grał ukochanego Neville’a Longbottoma we wszystkich ośmiu filmach o Harrym Potterze, zabrał się w piątek do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z największymi kanadyjskimi liniami lotniczymi.

„Oczywiście. Air Canada to najgorsza linia lotnicza w Ameryce Północnej. A to coś mówi.”

W serii odpowiedzi udzielonych innym użytkownikom mediów społecznościowych, 33-letni brytyjski aktor ujawnił, że został zarezerwowany na lot pierwszą klasą z Orlando do Toronto z linią lotniczą.

Ale kiedy dotarł do bramki pierwszej klasy, twierdził, że przedstawiciel linii lotniczych podarł mu bilet i wepchnął go do klasy ekonomicznej, odnosząc się do „całkowitego lotu”.

„Wykopanie mnie pierwszą klasą na tył samolotu jest tym, co robi, ale robienie tego przy bramce. Dosłownie podarcie bilet. Żadnego wyjaśnienia poza „całym lotem”.

„Powiedziałem, że jeśli chcę uporządkować, powinienem udać się do obsługi klienta. Zapytałem, gdzie to było. „Toronto. „Jestem w Orlando” – napisał na Twitterze.

„Szczerze, nigdy nie próbowałem czegoś takiego. Byłem wcześniej zszokowany. To przychodzi z terytorium.

„Ale przy bramce, mniej niż dwie minuty do wejścia na pokład i bez wyjaśnień ani przeprosin? Nigdy. Powiedzieli nawet, że jeśli chcę złożyć skargę lub odzyskać pieniądze, powinienem się z nimi skontaktować!”

Pan Lewis powiedział: CTV Toronto Wiadomości W oświadczeniu, że praktyka overbookingu lotów powinna się skończyć.

„Obsługa klienta Air Canada jest świetna” – powiedział.

„A my jako społeczeństwo nie powinniśmy być w porządku z normalizacją spekulacji wynikającą z przepełnienia lotów i wyrzucania ludzi z lotów”.

Powiedział, że przedstawiciel nie rozmawiał jeszcze z przedstawicielem Air Canada w tej sprawie.

READ  Recenzja Everything Everywhere All At One: urocza, rozłożysta i wręcz zabawna

Kilku użytkowników mediów społecznościowych odpowiedziało na jego skargi na Twitterze, dzieląc się własnymi doświadczeniami z linią lotniczą.

„Bardzo przepraszam, że ci się to przydarzyło! Są najgorsi. Odmówili zabrania mojego bagażu w Londynie, musieli zapłacić 500 CAD za wysłanie go do Toronto. Nadal nie odpowiadasz na moje e-maile. Powodzenia, mam nadzieję, że ci się uda !” odpowiedziała jedna osoba.

Ale byli też inni mniej przychylnie nastawieni do jego trudnej sytuacji, a jeden z użytkowników Twittera nazwał go „rozpieszczonym bachorem”.

„Może grałeś uroczego faceta w filmach o Harrym Potterze, ale w prawdziwym życiu wyglądasz na rozpieszczonego dzieciaka” – napisali na Twitterze.

„Wcale nie jestem wielkim fanem Air Canada, ale większość linii lotniczych ma problemy po pandemii, ponieważ wszyscy próbują ponownie podróżować. Cierpliwość nie jest twoją mocną stroną”.

Matthew Lewis jako Neville Longbottom w Harrym Potterze i Zakonie Feniksa (z prawej)

(Warner Bros.)

Air Canada odpowiedziała również na wpisy aktora w mediach społecznościowych.

„Cześć Matthew, przykro nam to słyszeć. Wyślij nam bezpośrednią wiadomość z dodatkowymi informacjami na temat problemu, a zobaczymy, czy możemy pomóc stąd.”

niezależny Skontaktowałem się z Air Canada w celu uzyskania dalszych komentarzy na temat incydentu.

Linie lotnicze poinformowały CTV News Toronto, że sprawa jest rozpatrywana i nie może obecnie komentować.

W chwili wypadku Lewis leciał do Toronto, aby pojawić się na Fan Expo, gdzie podpisany autograf lub zdjęcie z gwiazdą Harry’ego Pottera przywrócił fanom 70 dolarów.