Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czynnik X: Sześciu byłych biegaczy planuje złożyć pozew o wartości miliona funtów za „zastraszanie i nadużycia”, mówią raporty

Sześć byłych gwiazd Dziesiąty czynnik Mówi się, że przygotowują pozew o milion funtów przeciwko SyCo Simona Cowella.

Teleturniej reality był emitowany w ITV w latach 2004-2019, a rozmowy mają ponownie ożywić serię.

Jednakże Niedzielne Lustro Raporty wskazują teraz, że grupa składająca się z pięciu indywidualnych firm i jednego zespołu zwróciła się do dużej firmy prawniczej o pomoc w pozwaniu SyCo.

Przemawiając do publikacji anonimowo, jedna z ustaw powiedział, że posuwają się naprzód z zarzutami „zastraszania, wykorzystywania i zaniedbywania” od czasu ich występu w programie.

Opisz swoje doświadczenia na Dziesiąty czynnik Powiedzieli, że są „przerażeni”: „Moje pięć poprzednich firm i ja zgodziliśmy się połączyć siły i uzyskać sprawiedliwość, na którą uważamy, że zasługujemy.

„Simon musi wziąć na siebie odpowiedzialność. Straciliśmy dużo pieniędzy przez okresy w naszym życiu, w których nie zarabiamy pieniędzy, aby poradzić sobie z traumą, która wciąż jest zakorzeniona w serialu”.

Grupa podobno szuka odszkodowania po spędzeniu czasu i pieniędzy „w celu przywrócenia normalnego życia”.

Ostatnio pojawiły się pogłoski o odrodzeniu „X Factor”

(GT)

„Mamy wiele dowodów, w tym e-maile, nagrania i oceny psychologiczne, które pokażą, jak byliśmy źle traktowani” – powiedzieli.

SyCo. powiedział kobieta Że sam Coyle nie był świadomy ani zamieszany w żadne z zarzutów.

niezależny Połączenie Dziesiąty czynnik skomentować.

Na początku tego miesiąca poinformowano, że obecnie trwają prace nad filmem dokumentalnym, który ma ujawnić zarzuty nękania, wykorzystywania i nękania w serialu.

READ  Zapłać, aby zarchiwizować historię dżungli i bębna | bęben i bas