Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grupa NENT, Play ink Współpraca Dystrybucyjna Viaplay w Polsce | oferty | Aktualności

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) podpisała wieloletnią umowę dystrybucyjną z wiodącym operatorem komórkowym w Polsce, aby jej flagowa usługa transmisji strumieniowej na żywo Viaplay była powszechnie dostępna dla milionów abonentów telekomunikacyjnych w ramach abonamentu.
Łącznie Play ma obecnie w Polsce około 15 milionów klientów telefonii komórkowej prepaid i postpaid oraz 800 punktów sprzedaży w całym kraju. Viaplay ma oferować widzom w Polsce unikalną mieszankę Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i najlepszych sportów na żywo, takich jak niemiecka liga piłkarska, z angielską Premier League i Formułą 1 dodaną w nadchodzących latach.

Ze skutkiem natychmiastowym nowi i odnowieni abonenci usługi PLAY NOW TV otrzymają dostęp do Viaplay. Obecni klienci PLAY NOW TV otrzymają bezpłatny dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 r., a następnie będą mogli dodać subskrypcję Viaplay do swojego pakietu. Ci, którzy obecnie mają abonament na mobilną lub mobilną łączność szerokopasmową w Play, mogą wybrać dostęp do Viaplay na bezpłatny okres próbny.

Mikkel Nosgaard, dyrektor ds. marketingu Play skomentował: “W Play nieustannie rozwijamy naszą ofertę z myślą o potrzebach klientów. Jesteśmy dumni, że jako pierwszy operator komórkowy w Polsce zapewniamy naszym klientom dostęp do Viaplay, najnowszego wideo. usługi na polskim rynku, z bardzo atrakcyjną ofertą.Dzięki współpracy z Viaplay nasi klienci będą mogli cieszyć się dostępem do domowej rozrywki w najlepszych cenach.”

Kim Bodder, Chief Commercial Officer Grupy NENT dodał: “Uruchomienie Viaplay w Polsce było bardzo udane i cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno widzów, jak i partnerów. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty kontentowej, w tym premierą niezwykle popularnego pokaż Fort Boyard i Ligę Europy UEFA w tym miesiącu z Legią Warszawa, dzięki czemu usługa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. To bardzo ekscytujące, że klienci Play, wiodącego polskiego operatora komórkowego, mogą teraz doświadczyć Viaplay na własne oczy.

READ  Zagorzały zwolennik Guity zmierzy się z największym mistrzem tancerzy Otti