Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piers Morgan przecina oko i doznaje „półwstrząśnienia mózgu” po przemówieniu księcia Harry’ego

Wygadany prezenter Piers Morgan opuścił GQ Awards w środę wieczorem, aby uniknąć wysłuchania przemówienia księcia Harry’ego, ale przeszedł przez okno i zranił się, raniąc oko i czując zawroty głowy.

Pierce ujawnił, że doznał niewielkiego urazu podczas próby ucieczki przed przemówieniem księcia Harry’ego w środę wieczorem

Piers Morgan doznał kontuzji podczas próby opuszczenia gali 2021 GQ Awards w środową noc.

56-latek świętował wydaną przez Ofcom decyzję, jego komentarz na ten temat przyszedł Meghan Markle Myśli samobójcze były dozwolone jako „wolność słowa”.

W marcu Pierce zakwestionował kilka zarzutów wysuniętych przez księżną Sussex i jej męża Książę Harry W znanym wywiadzie z Oprah oskarżył ich o to, że nie mówili prawdy. Kiedy meteorolog Alex Beresford rozmawia z nim o jego „diabelskim” zachowaniu, Pierce wpada w złość i ucieka. Kiedy odmówił przeprosin, został poproszony o opuszczenie programu.Harry wydawał się przemawiać podczas GQ Men’s Awards w 2021 r.
(

zdjęcie:

(prawa autorskie nieznane)
Ale szczęście Pierce’a z wyniku Ofcom było krótkotrwałe. Próbując opuścić ceremonię wręczenia nagród, która odbyła się w Tate Modern w Londynie, książę Sussex zaczął wygłaszać przemówienie-niespodziankę za pośrednictwem klipu wideo z Kalifornii.

Były prezenter Good Morning Britain umieścił hashtag „#awks” swoim siedmiu milionom obserwujących w mediach społecznościowych pod wiadomością o pojawieniu się księcia.Pierce był na przyjęciu z żoną, felietonistką Celią Walden
(

zdjęcie:

Dave Bennett/Getty Images Przytul)
Bez odrobiny samoświadomości słyszałem, jak Harry poucza publiczność o niebezpieczeństwie „dezinformacji” i „szerzenia kłamstw”, powiedział Pierce w swojej kolumnie pocztowej.

Pierce opuścił budynek ze swoją 45-letnią żoną Celią Walden, ale przypadkowo wpadł na okno, co zamieniło jego „radość” w „mękę”.

Powiedział, że czytał o „triumfie” Ofcom, kiedy zdarzył się wypadek.

Napisał: „Poczułem nagły przypływ radości pod koniec tego burzliwego, ale ostatecznie bardzo satysfakcjonującego dnia”.

„Potem, kiedy dotarłem do wyjścia, wciąż wpatrując się z dumą w telefon, podszedłem prosto do dużego szklanego okna i uderzyłem się mocno i głośno w głowę, aż zaniepokojeni ochroniarze wpadli, by sprawdzić, czy wszystko w porządku”.

Następnie wyjaśnił, że otworzył oczy – i zażartował, że Harry uznałby to za zabawne.Pierce pospiesznie opuścił przyjęcie i uderzył twarzą w okno
(

zdjęcie:

WP Pix / SplashNews.com)
Dodał: „Wróciłem w agonii, półwstrząsu mózgu, otwierając dziurę nad prawym okiem, tylko po to, by zobaczyć ogromną głowę Harry’ego wypełniającą pobliski ekran”.

– Uśmiechał się prosto do mnie.

Pierce niegrzecznie dodał, że chciałby, aby w przyszłości widzowie na niego głosowali Krajowe nagrody telewizyjne. Jego wycofanie się z GMB zostało nominowane jako jeden z najważniejszych momentów roku w telewizji.

READ  `` Tajemnicze zwierzę bez głowy '' na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się `` rogalikiem ''