Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Preity G Zinta na premierze indopolskiego plakatu filmowego “No Means No”: Historia filmu jest bardzo bliska mojemu sercu i duszy | Wiadomości o filmach hindi

Bollywoodzka aktorka Preity Ji Zinta i były indyjski minister turystyki Shri Subodh Kan Sahai ujawnili niedawno plakat pierwszego indyjsko-polskiego filmu zatytułowanego „Nie znaczy nie”.

Mówiąc o premierze plakatu, Preity Ji Zinta podzieliła się: „Jestem zachwycona wielkim plakatowym wydaniem „No Means No”, wyreżyserowanym przez mojego przyjaciela rodziny i reżysera Vikasha Vermę, w którym występuje mój ulubiony Dhruv Verma. Fabuła filmu jest bardzo bliski mojemu sercu i duszy, oparty na filmie Empowering Women, który pojawi się w kinach na całym świecie 5 listopada 2021 roku i życzę im powodzenia.”

Dzieląc się plakatem, Preeti napisała: „Gratulacje i wszystkiego najlepszego Vikash i Dhruv za twój film. Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć film 5 listopada.

Megagwiazda Hollywood Steven Seagal, mentor reżysera Vikasha Vermy, złożył najlepsze życzenia i życzę powodzenia: „Życzę ci wszystkiego najlepszego, bracie”.

W filmie wyreżyserowanym przez Vikasha Vermę występują Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Nazia Hassan i Kat Christian z Indii; Natalia Buck, Anna Józek, Siluya Czechy, Paul Czechy, Jerzy Handslik i Anna Ador z Polski. Wśród śpiewaków odtwarzających są Shreya Ghoshal i Hariharan.

READ  Fani EastEnders zakrztusili się z powodu wybrzuszenia Jaya