Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra Overwatch na różnych platformach na PC i konsolach

Uwaga i obserwuj Został uruchomiony w 2016 roku, ale wkrótce zyska ważną funkcję. Blizzard Entertainment wydaje wersję próbną wielu gier, która umożliwia graczom na PC i konsolach wspólne rozgrywanie meczów. Deweloper twierdzi, że aktualizacja pojawi się „wkrótce”.

Do tej pory społeczności na PC, Xboksie, PlayStation i Nintendo Switch zostały podzielone, ale ta aktualizacja ułatwi znajdowanie meczów online, do których można dołączyć, niezależnie od tego, czy są to Twoi przyjaciele, czy losowi gracze. Niektóre z najpopularniejszych tytułów online obsługują cross-play, takie jak Jest to gra elektroniczna A Call of Duty WarzoneI dobrze wróży, że ta funkcja może być obsługiwana wcześniej w nadchodzącym sequelu gry. Monitor 2.

Cross-play to mile widziana funkcja, jeśli się na nią spóźnisz Uwaga i obserwuj, ale może to nie być wszystko, czego sobie życzysz. Aktualizacja nie pozwala na krzyżową progresję między wieloma kopiami gry, które możesz posiadać. Dlatego twoja kombinacja skórek i poziomu XP na przykład na Nintendo Switch nie zostanie przeniesiona na inne platformy i odwrotnie. Chociaż może tak nie być w przyszłości. w Ostatnio Reddit AMAA Uwaga i obserwuj Główny trener John LaFleur powiedział: „Biorąc pod uwagę dodatkową złożoność cross-advance, prawdopodobnie ma sens najpierw zająć się cross-play, a następnie zbadać progresję jako potencjalny plus, jeśli pójdziemy tą drogą”.

Blizzard mówi, że aby przejść do cross beta, musisz: Utwórz konto Battle.net, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (było to wymagane dla graczy na PC, ale było opcjonalne na konsoli). Następnie musisz połączyć swoje konto konsoli z Battle.net w ustawieniach konta. Dzięki temu będziesz mógł grać ze znajomymi dodanymi na Battle.net zamiast ze znajomymi z listy znajomych na konsoli.

Jeśli zdobędziesz konto Battle.net i zalogujesz się do Overwatch do końca 2021 r., otrzymasz „złotą” skrzynię z łupami, która gwarantuje legendarny przedmiot w grze.

READ  H & Y REVORING Black Fog Filter zapewnia klasyczny wygląd, pasujący do każdego obiektywu

korekta: Wcześniejsza wersja tego artykułu mówiła, że ​​cross-beta jest już dostępna, ale Blizzard twierdzi, że zostanie ona wprowadzona „wkrótce”. Przepraszamy za błąd.