Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google po cichu pracuje nad główną funkcją Androida Auto, której wszyscy naprawdę potrzebują

Jeden z największych problemów Androida Auto ma związek z łącznością i na pewnym poziomie niekoniecznie jest to zaskakujące, ponieważ użytkownicy próbują łączyć różne telefony z Androidem z różnymi flagowymi jednostkami.

Nie trzeba dodawać, że kable, których używają, nie zawsze są najlepsze, a tanie kable dostępne w serwisie eBay za jedyne 1 USD są bardzo podatne na różnego rodzaju problemy, takie jak przypadkowe rozłączenia i tym podobne.

Ponieważ problemy z połączeniem stały się wielkim koszmarem w świecie Androida Auto, Google planuje teraz poradzić sobie z tym w bardzo łatwy sposób.

Firma Powiedziało Opracowano narzędzie do rozwiązywania problemów z połączeniem, które pomaga użytkownikom radzić sobie z tymi wszystkimi problemami, gdy Android Auto nie działa poprawnie.

Najnowsza wersja aplikacji – Android Auto 6.3 – zawiera kod do automatycznego sprawdzania debugowania USB, które można włączyć w ustawieniach programisty aplikacji. Jeśli funkcja jest włączona, użytkownicy Android Auto mogą zobaczyć powiadomienie informujące, że połączenie może zostać zablokowane.

Ale najważniejszą funkcją, nad którą cicho pracuje Google, jest tak zwane narzędzie do rozwiązywania problemów z połączeniem.

Podobnie jak narzędzia do rozwiązywania problemów dołączone do systemu Windows, narzędzie do rozwiązywania problemów z Android Auto Connect może się uruchomić, gdy coś nie działa poprawnie i pomóc użytkownikom w poprawnym uruchomieniu aplikacji. Jedną z najlepszych funkcji tego nowego narzędzia jest wykrywanie kabli, dzięki któremu narzędzie do rozwiązywania problemów będzie w stanie określić, czy używasz złego przewodu USB i zaleci wypróbowanie innego.

Bez wątpienia jest to mile widziana aktualizacja, która znacznie poprawi niezawodność i stabilność Androida Auto, choć na razie nie wiadomo, kiedy Google chce ją przedstawić użytkownikom.

Zwykle potrzeba trochę czasu, zanim nowe funkcje pojawią się w Android Auto, a biorąc pod uwagę, że kod został ukryty w najnowszej aktualizacji, istnieje możliwość, że firma będzie potrzebować więcej czasu na przygotowanie go do wdrożenia produkcyjnego.

READ  Fani tworzą mapę GTA 6 na podstawie przecieków