Google przechodzi teraz fazę twórczą. Z Androidem 12 i Artykuły Zostały mi tylko tygodnie Od stabilnej architektury można oczekiwać, że w nadchodzących miesiącach wiele jej aplikacji zyska duże i małe zmiany w interfejsie użytkownika. Gmail wprowadza nową powłokę do swoich etykiet, dzięki której zakładki, takie jak Aktualizacje i Promocje, zyskują dodatkową żywotność.

Jeśli przejdziesz do aplikacji Gmail na Androida, możesz zostać powitany przez zmodyfikowane kolory, które wyglądają nieco inaczej niż wcześniej. Chociaż ogólne odcienie pozostają takie same – zielony dla „promocji”, niebieski dla „społecznościowych” itd. – wszystkie otrzymują aktualizację o bardziej żywych odcieniach. Oznaczenie „Aktualizacje” otrzymało najbardziej znaczącą zmianę, zmieniając kolor z jasnożółtego na pomarańczowy. Wszystkie one przypominają wygląd etykiet w kliencie internetowym Gmaila, co może być celem tej wymiany.

zostać: stare kolory. środkowy, prawy: nowe kolory.

Podsumowując, jest to subtelny dotyk, który nie wpłynie na Twój codzienny przepływ e-maili. Niezależnie od tego, czy była to poprawa, czy nie, zależało to od osobistego gustu, ale zdecydowanie było to odważniejsze wyrażenie niż wcześniej. Ta zamiana kolorów jest obecnie dostępna dla użytkowników za pośrednictwem aktualizacji po stronie serwera, chociaż widzimy ją w wersji aplikacji 2021.07.11. Zaktualizuj aplikację, korzystając z poniższego linku do Sklepu Play, lub pobierz najnowszy pakiet APK z Odbij plik APK.

Gmail
Gmail