Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft odkrywa szczegóły pierwszej zamkniętej fazy testów XDefiant

XDefiant, wieloosobowa strzelanka 6 na 6 firmy Ubisoft, właśnie poznała kilka szczegółów na temat nadchodzących testów rozgrywki, które mają się wkrótce odbyć. Ubisoft przygotowuje się do pierwszego zamkniętego testu, który będzie dostępny dla graczy za: Stany Zjednoczone i Kanada 5 sierpnia. Ten zamknięty test pomoże twórcom odkryć pewne wady i dalej ulepszać grę.

Przed zamkniętą fazą testów gra otrzymała także nowy film, w którym twórcy ujawniają, do jakiej zawartości można uzyskać dostęp, w tym z jakimi mapami będą mogli grać gracze. Są to Emporium i Air Space, które są podobne do lokalizacji w The Division i The Division 2. Zwiastun znajdziecie poniżej:

Jest to pierwsza strzelanka wieloosobowa tego kalibru opracowana przez firmę Ubisoft, która ma silne podobieństwa do Valorant i Overwatch. XDefiant Toma Clancy’ego będzie zawierał różne frakcje, klasy i umiejętności, w tym superumiejętności.

Gracze wybiorą ich osobiście, a każdy z nich ma inny wkład w pole bitwy. Wszystkie frakcje w tej grze są inspirowane poprzednimi grami wydanymi w uniwersum Toma Clancy’ego. Deweloper XDefiant koncentruje się na reagowaniu na niektóre ze znanych na całym świecie strzelanek, takich jak CoD, Overwatch i Valorant. Bycie 6v6 może oznaczać bardziej taktyczne podejście niż starcie i cięcie.

READ  „Nieocenzurowany” telefon Freedom Phone rodzi wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa