Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie mam pojechać na Boże Narodzenie?  Ulubione cele podróży na całym świecie w okresie wakacyjnym

Gdzie mam pojechać na Boże Narodzenie? Ulubione cele podróży na całym świecie w okresie wakacyjnym

Straciłeś już pomysł, gdzie zabrać rodzinę na Boże Narodzenie? To najpopularniejsze kierunki. Zdjęcia/Shutterstock

Mapa o tematyce świątecznej wyróżniła najpopularniejsze miejsca na świecie, które ludzie chcą odwiedzić w Boże Narodzenie 2023 r. – a numer jeden nie jest szokujący.

Mapa utworzona na podstawie danych wyszukiwania Google dla popularnych słów kluczowych związanych z podróżami bożonarodzeniowymi pokazała, gdzie niektórzy na całym świecie wolą spędzać świąteczne wakacje, a Londyn wydaje się być najpopularniejszym miejscem na Boże Narodzenie.

Według raportu wyszukiwania takie jak „Boże Narodzenie w Londynie” i „Atrakcje w Londynie na Boże Narodzenie” zajmują pierwsze miejsca w 20 krajach, takich jak Hiszpania, Holandia, Australia i Nowa Zelandia. codzienna poczta.

Wiedeń w Austrii jest drugim najczęściej wyszukiwanym miastem, zajmując pierwsze miejsce w 15 krajach, w tym we Włoszech, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Brązowe medale przypadły Nowy Jork i Paryż (najczęściej wyszukiwane w ośmiu krajach), a następnie Budapeszt (najwyższe wyniki w sześciu krajach); Madryt i Praga (wspólnie piąte i wiodące wśród trzech krajów); Bruksela i Tokio (wspólnie szóste miejsce z dwoma najważniejszymi gazetami).

Światowy ranking zamykają wspólnie na siódmym miejscu trzy niemieckie miasta – Berlin, Monachium i Norymberga. Amsterdam, Kopenhaga i Strasburg – wszystkie najpopularniejsze wyszukiwania w jednym kraju.

Wykorzystaj w pełni Święta Bożego Narodzenia na chłodniejszej półkuli i wybierz się do Londynu na zimową przerwę. Zdjęcia/Getty Images

Mapa została stworzona przez cloudwards.net, Witryna analizująca oprogramowanie i narzędzia do ochrony prywatności oraz pokazująca najpopularniejsze witryny świąteczne według platform mediów społecznościowych i danych o liczbie wyszukiwań Google.

Wyszukiwania wskazują, że Europejczycy zazwyczaj wybierają pobliskie kierunki, takie jak Wiedeń i Budapeszt.

Dla obywateli Wielkiej Brytanii Praga jest ulubionym miejscem świąt Bożego Narodzenia, podczas gdy Francuzi mają na celu Brukselę. Dla Portugalczyków Paryż jest idealnym miejscem na świąteczne wakacje, natomiast Austriacy uwielbiają jeździć na wakacje do Norymbergi.

READ  Prawnik rozwodowy ujawnia pięć zawodów, których kobiety powinny unikać w mężu

Dla kontrastu dane pokazują, że wielu urlopowiczów z Kanady, Ameryki i Australii chętnie wybiera się daleko od domu, aby przeżyć idealne Święta Bożego Narodzenia.

Z innej mapy, opartej na danych amerykańskich, wynika, że ​​większość stanów wybierze europejskie Święta Bożego Narodzenia, a Wiedeń zajmuje pierwsze miejsce wśród 26 stanów.

Wiedeń w Austrii jest drugim najczęściej wyszukiwanym miastem, zajmując pierwsze miejsce w 15 krajach, w tym we Włoszech, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.
Wiedeń w Austrii jest drugim najczęściej wyszukiwanym miastem, zajmując pierwsze miejsce w 15 krajach, w tym we Włoszech, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Stany takie jak Kalifornia, Kansas i Floryda umieściły austriackie miasto na szczycie swoich list, a Quebec, Paryż i Barcelona również okazały się popularne wśród urlopowiczów.

Na półkuli południowej Londyn jest popularnym wyborem – najwięcej wyszukiwań w Australii, Nowej Zelandii i Republice Południowej Afryki, a także w Indonezji i Paragwaju.

Cloudwards.net O wynikach powiedział: „Londyn, Wiedeń, Paryż, Budapeszt i Nowy Jork należą do najbardziej poszukiwanych miejsc na Boże Narodzenie ze względu na ich nieodparty świąteczny urok.

„Chociaż prym wiodą miasta europejskie, Nowy Jork ma wyjątkową świąteczną atmosferę, która przyciąga ludzi z całego świata.

„Podczas gdy wiele krajów, w tym Japonia, woli spędzać Boże Narodzenie w europejskich miastach, takich jak Wiedeń i Paryż, inne, w tym Jordanię i Tajlandię, przyciąga wspaniałe i egzotyczne miasto Tokio”.