Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Garena Free Fire MAX Wykorzystaj kody na 19 czerwca: nie przegap szansy na zdobycie nagród!

Garena Free Fire MAX Wykorzystaj kody na 19 czerwca: nie przegap szansy na zdobycie nagród!

Wykorzystaj kody Garena Free Fire MAX 19 czerwca 2022 r.: Najnowszy zestaw kodów jest tutaj, aby pomóc graczom w zdobyciu nagród. Sprawdź szczegóły poniżej.

Kody promocyjne Garena Free Fire MAX na 19 czerwca 2022 r.: Gracze mają szansę na wybór jednej z czterech nowych skórek Rampage i 1000 diamentów. Tak, Konkurs Sztuki Rampage już się rozpoczął i zakończy się 1 lipca. Gracze mogą teraz dołączyć do wydarzenia i wygrać je, aby otrzymać nagrody. Relacjonując to samo, Garena Free Fire North America napisała na Twitterze: „Pozwól swojej kreatywności szaleć w RAMPAGE! Dołącz do konkursu grafiki Rampage z #FreeFireRampage, a my wybierzemy dwóch zwycięzców, aby wybrać jedną z czterech nowych gier Rampage + skórki + trochę diamentów! Konkurs kończy się 1 lipca, więc nie czekaj, twórz!”

Gracze Garena Free Fire MAX mogą również otrzymać Hyperbook przy każdym doładowaniu. Hyperbook pozwoli ci dowiedzieć się więcej o wydarzeniu Rampage. „Hyperbook czeka na ciebie… Chcesz zagłębić się w wydarzenie Rampage? Zdobądź Hyperbook już teraz, gdy doładujesz!” – donosi Free Fire North America. Widać, że Garena Free Fire MAX jest wyższą wersją Free Fire i oferuje graczom bardziej zaawansowaną grafikę. Oprócz wydarzeń i programów organizowanych przez grę, codzienne kody mogą być również wykorzystywane przez graczy Free Fire MAX do odbierania przedmiotów w grze, takich jak postacie, stroje, broń i inne.

Najnowszy zestaw 12-znakowych kodów promocyjnych z 19 czerwca można wykorzystać, odwiedzając tę ​​samą witrynę, co witryna Garena Free Fire pod adresem https://reward.ff.garena.com/ar. Ponadto, ponieważ tokeny mają czas ważności 12-18 godzin, gracze muszą je wymienić tak szybko, jak to możliwe. Sprawdź dzisiejsze kody realizacji Garena Free Fire MAX poniżej:

Kody Garena Free Fire MAX na 19 czerwca 2022 r.:

FYHD SNIE 4O59

READ  do potęgi. Nie można przestać uczestniczyć w remake'u Pokémon Diamond i Pearl

FP98 DVHL I6TF

F7ZA WY7U IKOJ

FLP6 70U9 J8U7

Volk JHGX C67U

F67I XZ73 4THJ

FO98 7Y5F DCHJ

FPAX C9GT 5780

FTDM N2AQ 2JVK

FBN9 U2BA G567

F5TG B9U8 76TR

FI87 6T5R EDS3

Garena Free Fire MAX: Sprawdź kroki, aby odebrać darmowe nagrody

Krok 1:

Odwiedź oficjalną stronę odzyskiwania Garena Free Fire pod adresem https://reward.ff.garena.com/ar. Obecni gracze Garena Free Fire mogą zalogować się do Free Fire MAX za pomocą swojego konta Free Fire.

Krok 2:

Zaloguj się do swojego konta w grze za pomocą Facebooka, Google, Twittera, Apple ID, Huawei ID i VK.

Krok 3:

Wprowadź dowolny z powyższych kodów odzyskiwania w polu tekstowym i kliknij przycisk potwierdzenia.

Czwarty krok:

Czy wykonałeś powyższe kroki? Teraz nagrody zostaną wyświetlone w Twojej sekcji poczty w ciągu 24 godzin. Jeśli jednak tak nie jest, zostaniesz o tym powiadomiony za pomocą wiadomości.