Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp wprowadza nowe funkcje prywatności

WhatsApp Jest to jedna z najczęściej używanych aplikacji na świecie i stała się niezbędnym narzędziem komunikacji dla dużej części populacji.

Ponieważ jest to jedna z aplikacji używanych przez większość użytkowników na całym świecie, sensowne jest, aby każda aktualizacja była mierzona w milimetrach, zanim zostanie wprowadzona na rynek.

Jedna z tych aktualizacji została właśnie wydana i jest związana z prywatnością.

WhatsAppNajnowsza aktualizacja dla „była w fazie testów od kilku miesięcy, ale w końcu się pojawiła. Dzięki tej aktualizacji będziemy mogli jeszcze bardziej dostosować nasze opcje prywatności.

Na przykład wybór, kto widzi Twoje zdjęcie profilowe, decydowanie, kto może, a kto nie może Cię widzieć, kiedy ostatnio byłeś online oraz kto może lub nie może zobaczyć Twój status.

Ulepszenia WhatsApp

Ten nowy zestaw opcji zaskoczy wielu użytkowników, ale inni już wiedzą o jego istnieniu, ponieważ pierwsze testy rozpoczęły się we wrześniu 2021 r., a od tego czasu opcje zostały zaprezentowane niektórym użytkownikom.

Nowy system był dalej rozbudowywany w marcu 2022 roku, choć dla nowej, mniejszej grupy użytkowników.

WhatsAppNowe opcje prywatności są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników, o ile mogą aktualizować swoje aplikacje do najnowszej wersji.

według WhatsAppNa koncie Twitter jest też więcej aktualizacji.

Dodaliśmy kilka aktualizacji do WhatsApp Ulubiony, „powiedzieli”. Jeśli chodzi o połączenia konferencyjne, możesz teraz wyciszać innych, wysyłać wiadomości do określonych osób i wyświetlać baner, gdy ktoś dołącza poza ekranem. „

READ  Nvidia Ada RTX 4080 Ti mobile i RTX 4070 mobile znacznie wyprzedzają RTX 3080 Ti Laptop GPU w ujawnionym teście testowym Time Spy