Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Datamine Elden Ring ujawnia postać z okładki, która miała kiedyś misję

jakiś potencjał elden pierścień Skrócona zawartość wykryta przez pracownika przetwarzającego dane mogła ujawnić zadanie dotyczące postaci z okładki gry, Vyke’a.

Gdybyś nie był tego świadomy, byłoby całkiem uczciwe, gdybyś rozważył, jak wiele nauki się skończyło Z oprogramowania Gry, rycerz, którego widać na okładce Elden Ring, nie jest w rzeczywistości twoją postacią. W rzeczywistości jest postacią o imieniu Vyke, która jest w grze jako najeźdźca i walczy z bossami. A teraz wygląda na to, że YouTuber Sekiro Dubi ujawnił pewne szczegóły, które mogą wskazywać na Vyke’a, gdy pojawi się misja w grze.

W filmie Sekiro Dubi niektóre niedostępne dialogi z Gostoca odnoszą się do „raczej obrzydliwego rycerza” w zbroi „topiącej się do wewnątrz, praktycznie zapadającej się”, bardzo wyraźnie w odniesieniu do Vyke’a.

Wydaje się, że Sekiro Dubi również odkrył zepsutą misję dla Vyke, ale nie ma z niej tekstu ani dźwięku. Po usunięciu opcji dialogowych, chociaż nadal można je wybrać.

Vyke miał być przywołany w Zamku Stormveil, a Sekiro Dubi przypuszcza, że ​​mógł to być raczej Godfrey niż Godrick, ponieważ wcześniejszy model postaci znajduje się również w innym dataminie. Chociaż nie ma możliwości, aby być tego pewnym.

Zamówienie Vyke’a również miało trzy bonusy, najpierw kilka neutralnych strzałów w dziesiątkę, a potem dwa kotlety.

Spróbujmy krótko wyjaśnić Vyke’owi w pewnym kontekście, dlaczego interesująca zawartość (niektóre spoilery w przyszłości) jest wycinana. Tak jak ty, Vyke jest zdeformowany. Zgodnie z opisami przedmiotów wokół jego zbroi: „Nie było innych zniekształceń bliżej tronu Lorda Eldena niż Vyke”. Opis wyjaśnia, że ​​Vyke zszedł głęboko na dno stolicy i „spalił go płomieniami szaleństwa”.

Podobnie jak wiele zestawów zbroi w grze, Vyke to taki, który możesz mieć. Widać wyraźnie, że stopił się w wielu miejscach, z większymi odciskami osadzonymi w tarczy, najprawdopodobniej w wyniku trzech palców pod miastem.

To z kolei oznacza, że ​​Vyke został dotknięty Płomieniem Szału, czymś, co powoduje szaleństwo zewnętrznego bóstwa. Możemy nawet zobaczyć moment, w którym płomień chwycił okładkę Game Informer okładka wydania z lutego.

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, dlaczego historia Vyke’a jest bardziej tajemnicza, ale może być po prostu bardziej interesująca jako tajemnica niż coś, co zostało ci opowiedziane bezpośrednio.

READ  Zaprojektowany przez Apple modem to ogromne wyzwanie, ale w grę wchodzą duże nagrody