Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Firma podała, że ​​w lutym moce fotowoltaiczne Polski wzrosną o 3%

Zielona energia

Dane Polskiej Agencji Rynku Energii (ARE), agencji statystycznej, pokazały w piątek, że moc słoneczna w Polsce wzrosła do 4 243 MW ze 128 MW w lutym, wynika z raportu opublikowanego w piątek przez Mandel News.

Pod koniec lutego ubiegłego roku w kraju zainstalowano około 1,77 gigawata (gigawata) światła słonecznego.

Według ARE, moc zainstalowana wszystkich źródeł odnawialnych w Polsce na koniec lutego wynosiła około 12,8 gigawatów, w porównaniu z około 9,8 gigawatów rok temu, przy czym największy udział miała energia wiatrowa – 6,5 gigawata.

Wspieraj BUDAPESZT BUSINESS JOURNAL

Stworzenie magazynu godnego tego miana to kosztowna sprawa. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się przekazywać Ci wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są prawdziwe, dokładne i dostarczane bez strachu i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie starały się znaleźć model biznesowy, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania swoich czytelników jako najważniejszych partnerów.

Chcemy zaoferować tę samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości czasopisma biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Wsparcie PPJ i możesz wybrać, jak często i jak często będziesz przesyłać nam swoje wkłady.

READ  Livestream Poland: Krakow Kings @ Silesia Uprisings, 18 kwietnia, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)