Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyzwanie Gdańsk: Polska obok kibiców zawodnikom PTO Pro | WOM

Kolejne wydarzenie – Wyzwanie Gdańsk, Polska – Tego lata uzyskaj dodatkowe wsparcie od organizacji Professional Triathlones.

Kilka bardzo sprytnych i (jeśli nie…) subtelnych słów w zapowiedzi. Genialny przykład tego, jak coś powiedzieć, nic nie mówiąc. Gry kontynuowane ால் Jeśli potrafisz czytać między wierszami!


Profesjonalni triathloniści z partnerami korporacyjnymi
Wyzwanie GDAŃSK 20 czerwca 2021 r

Organizacja Professional Triathlones ogłosiła dzisiaj, że nawiązuje współpracę WyzwanieGDAŃSK Zapewnienie profesjonalnego portfela upominkowego wraz z medialnym i marketingowym wsparciem dla wydarzenia 20-goCz Czerwiec 2021.

PTO zapewni dodatkowe 13 000 000 w istniejącym portfelu podarunkowym 19 000 USD wraz ze wsparciem medialnym i marketingowym, aby pokazać fanom wydarzenie i sportowców. Specjaliści od WOM mogą również zdobyć kluczowe punkty, ponieważ walczą o pożądane automatyczne stanowisko kwalifikacyjne Puchar Collinsa Możesz też wybrać kapitana, zwracając na siebie uwagę Kapitanowie reprezentacji Europy, Legends Chrissy Wellington i Norman Stadler, z bardzo dobrymi wynikami.

Charles Adamo, prezes PTO, skomentował: „Cieszymy się, że wyścigi się rozpoczęły. Współpraca z operatorami wyścigów i krajowymi organizacjami zarządzającymi, które wspierają WOM podczas epidemii, jest niesamowita, ponieważ nasza społeczność triathlonowa łączy siły, aby przetrwać burzę. Jeśli nasza gra do czegoś się odnosi, to jest to umiejętność radzenia sobie z cierpieniem, a nie uleganie mu. Dedykacja dyrektorów wyścigowych, takich jak Triathlon Poland i Adam Gracio WyzwanieGDAŃSK Dowodzi, że nasza gra się nie pokrywa. Mamy nadzieję, że będziemy zachętą dla innych, gdy będą przechodzić przez niektóre trudności obecnego środowiska. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestniczenia w wydarzeniu, które ujawnia regres naszych zwolenników gier. ”

Adam Gracio, WyzwanieGDAŃSK Powiedział dyrektor wyścigu, „Po prawie sześciu miesiącach planowania z przyjemnością informuję o współpracy między WOM WyzwanieGDAŃSK Po raz pierwszy w historii polskiego triathlonu. Mam nadzieję, że ekspertom WOM na Molo w Gdańsku Brzeźnie spodoba się nasz szybki kurs z uduszeniem. Z niecierpliwością czekam na spotkanie ze sportowcami w składzie startowym na plaży I. Gdańsk Brzeźno i dziękuję WOM za wsparcie. ”

READ  Szczyt klimatyczny: Polska idzie na szczyt własną drogą do neutralności klimatycznej

Profesjonalne wyścigi to wyścig na średnim dystansie bez draftu oraz bieg na 1,9 km pływania i trzy okrążenia, szybki i płaski 90 km tor rowerowy na Morzu Bałtyckim, który odbywa się na popularnym Stadionie Energetycznym wykorzystywanym podczas turnieju EURO2012 i przebiega przez niego. tunel pod Basią Wisły. 21,1 km Przepływ z pewnością przenosi sportowców na zapierającą dech w piersiach metę na gdańskim molo Prior na przepięknej Gdańskiej Plaży.

Gdańsk to około 500-tysięczne miasto na wybrzeżu Bałtyku w północnej Polsce. Jest głównym portem Polski i centrum czwartego co do wielkości obszaru metropolitalnego w kraju. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej na Morzu Bałtyckim. Są jeszcze miejsca WyzwanieGDAŃSK Bardziej zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej https://www.challenge-family.com/race/gdansk/


Aby uzyskać więcej informacji na temat profesjonalnych triathlonistów, rankingów, pliku Collinsa i nie tylko, sprawdź naszą ekskluzywną sekcję na stronie Tutaj.