Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Final Fantasy 7 Rebirth otrzymuje ogromną zniżkę tuż przed dniem premiery, oto jak zabezpieczyć ofertę w Wielkiej Brytanii

Final Fantasy 7 Rebirth otrzymuje ogromną zniżkę tuż przed dniem premiery, oto jak zabezpieczyć ofertę w Wielkiej Brytanii

Final Fantasy 7 Rebirth zebrało świetne recenzje, zdobywając nawet 9/10 od nas w IGN, a także mnóstwo uznania krytyków gdzie indziej. Gra została ostatecznie wydana 29 lutego, więc pozostało tylko ograniczone okno, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę w ramach zamówienia przedpremierowego na grę, dzięki czemu będziesz mógł grać w dniu premiery ze wszystkimi innymi osobami. Na szczęście udało nam się znaleźć zupełnie nową ofertę na długo oczekiwaną grę na PS5.

Liczba zamówień przedpremierowych Final Fantasy 7 Rebirth wynosi obecnie zaledwie 1000 sztuk 51,96 GBP teraz w Wielkiej Brytanii (zobacz tutaj)Jedyne, co musisz zrobić, to użyć kodu LEAP20 przy kasie, aby zabezpieczyć ofertę. To ogromna oferta, która na pewno dotrze w dniu premiery, czyli 29 lutego. Ponieważ jednak jest to również o 18 GBP więcej niż sugerowana cena detaliczna, przypuszczamy, że ten produkt szybko się wyprzeda, dlatego zalecamy jak najszybsze zabezpieczenie zamówienia, aby uniknąć rozczarowania.

Final Fantasy VII Nowe narodziny

Data premiery: 29 lutego 2024 r.

Użyj kodu promocyjnego „LEAP20”

26% zniżki 69,99 GBP

W ofercie jest wiele LEAP20 był również sprzedawany w serwisie eBay, z setkami zaufanych sprzedawców oferujących zniżki na technologię, gry wideo, artykuły gospodarstwa domowego i nie tylko; Do 29 lutego do 23:59, kiedy kod wygaśnie.

W naszej recenzji gry powiedzieliśmy: „Final Fantasy VII Rebirth w imponujący sposób opiera się na tym, co rozpoczął Remake, jako najlepsza w swojej klasie gra RPG akcji, wypełniona ekscytującymi wyzwaniami i oszałamiającym odtworzeniem świata, który tak wiele dla nas znaczył. tak wielu przez tak długi czas.”

Niedawno w Final Fantasy VII Rebirth State of Play ogłoszono również, że wersję demonstracyjną można już pobrać w PlayStation Store. Pozwoli fanom m.in. wcielić się w Clouda i Sehirotha w sekwencjach z pierwszej części gry. To świetna okazja, aby wypróbować grę przed podjęciem decyzji o zakupie w ramach umowy, o której wspomnieliśmy powyżej.

READ  Plan Apple na rok 2023: kiedy spodziewasz się wprowadzić nowy produkt w tym roku?

Do Final Fantasy 7 Rebirth dodano także nowy system relacji, zwany Więziami Przyjaźni. Jak wyjaśniono w samouczku systemu, „siła tych połączeń może zmienić część historii”. Jednym z takich momentów w historii jest randka ze Złotym Spodkiem, podczas której będziesz mogła zobaczyć, co myśli o Tobie Twój potencjalny partner, korzystając z różnych twarzy przypominających emoji.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.