Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy data premiery Nintendo Switch 2 jest opóźniona?  Plotki o nowym oknie uruchamiania

Czy data premiery Nintendo Switch 2 jest opóźniona? Plotki o nowym oknie uruchamiania

Wygląda na to, że będziemy musieli uzbroić się w więcej cierpliwości w oczekiwaniu na premierę Nintendo Switch 2. Nowe plotki od Nikki Twierdzą, że następca Switcha wypadnie najwcześniej w 2025 roku.

Jak informowaliśmy w październiku 2023 r., krążyły plotki, że jako możliwą datę premiery Switcha 2 ustalono wrzesień 2024 r. Kiedy okazało się to nieprawdą, nowym oknem premiery był, według plotek, marzec 2024 r. (3 marca jest siódmym rocznica oryginalnej wersji Switcha).

Nowa plotka sugeruje jednak, że marzec 2024 r. może być za wcześnie.

Zobacz też:

Plotki o Nintendo Switch 2: data premiery, gry, cena i nie tylko

Nintendo Switch plotkuje o nowym oknie wydania

Według nich Nintendo Switch 2 zadebiutuje prawdopodobnie już w marcu 2025 roku Nikki. Jest to również zgodne z wcześniejszymi raportami z tego miesiąca Eurogamer I VGC Który ma własne źródła potwierdzające datę premiery jako „pierwszy kwartał 2025 roku”.

Przyczyną opóźnienia wydają się problemy z dostawami. Podobnie jak w przypadku PlayStation 5, sprzedaż Nintendo Switch w 2017 roku miała wpływ na brak zapasów, częściowo z powodu niezwykle dużego popytu na konsolę. oprócz, Nikki Z raportów wynika, że ​​zespół zarządzający Nintendo chce dać programistom więcej czasu na opracowanie własnych tytułów na konsolę – jest to ważna część strategii marketingowej Nintendo, która opiera się na starszych postaciach w celu sprzedaży sprzętu.

Powtarzam, to wszystko są plotki, ale Nikki to największa japońska gazeta finansowa, która ma więcej soli niż przecieki, o których informowaliśmy w zeszłym roku. Jednak dopóki Nintendo nie skomentuje tej kwestii, nie jest to prawdą.

READ  Podcast nr 712 – Premiera Ryzena 9 7950X3D, ulepszenia wideo RTX, obowiązkowe wiadomości Intel Arc, zarobki Nvidii + więcej!