Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Film „Unrefundable” Batgirl nieoczekiwanie anulowany, mimo że jest na końcowym etapie | Kino

Ogłoszony wcześniej film Batgirl z udziałem aktorek Leslie Grace, Michaela Keatona i Brendana Frasera w ogóle nie ukaże się, jak nieoczekiwanie ogłosiła Warner Bros. Discovery, mimo że zdjęcia zostały już zakończone, a film jest w fazie postprodukcji.

Film został wyreżyserowany przez reżyserów Marvela, Adela Elaraby’ego i Bilala Falaha, początkowo w kolorze zielonym w 2021 r. w ramach szerszego ruchu Warner Bros. w celu stworzenia filmów fabularnych poświęconych usłudze przesyłania strumieniowego. HBO powyższe. Ale studio potwierdziło we wtorek, że film nie doczeka się żadnej premiery, ani na poziomie kinowym, ani na HBO Max.

Odmówiła dalszych komentarzy.

Batgirl musiała nakłonić Keatona do powtórzenia swojej roli jako Ordynansobok Grace jako tytularnej bohaterki Barbary Gordon, JK Simmonsa jako ojca Barbary, komisarza Gordona i Frasera jako złoczyńcy Firefly.

The Hollywood Reporter powiedział, że budżet Batgirl Był to czynnik w decyzji, ponieważ wzrósł do prawie 90 milionów dolarów (74,1 miliona funtów, 130 milionów dolarów) z powodu kosztów związanych z jego strzelaniem podczas pandemii Covid-19. Chociaż budżet jest poniżej przeciętnego filmu o superbohaterach DC, ustalono, że nie miał on „spektaku, którego widzowie mogliby oczekiwać po taryfie DC” i nie zrekompensowałby strat po premierze.

Jednak New York Post, To zepsuło historię we wtorekpowołując się na nienazwane źródło, powiedział, że budżet przekroczył już 100 milionów dolarów, a film wypadł tak słabo podczas swoich wczesnych wersji demonstracyjnych, że Warner Bros. postanowił ograniczyć straty.

„Wierzą, że niewypowiedziana Batgirl będzie nie do naprawienia”, powiedział źródło New York Post.

Minutę po opublikowaniu tej historii otrzymał telefon od jednego z konkurencyjnych studiów, które zostały dotknięte ruchem. „Pracuję w tym mieście od trzech dekad i tutaj jest to bezprecedensowe”. https://t.co/A3aBLPulWz

Justin Kroll (@krolljvar) 2 sierpnia 2022

Decyzja oznacza, że ​​film zalicza się do najdroższych projektów filmowych, jakie kiedykolwiek odwołano.

Przeprowadzka następuje wraz ze zmianą kierownictwa od czasu Warner Bros Połączenie z Discovery w maju 2021 r.. David Zaslav, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, który niedawno nadzorował swingowe cięcia CNN, w tym Zamknięcie usługi transmisji na żywo CNN+ o wartości 300 mln dolarów Miesiąc po premierze podobno priorytetowo traktował cięcia kosztów i przestawił studio na filmy kinowe, a nie na projekty telewizyjne.

Adam B. Pharye i Brent Lang z Variety napisali, że decyzja o całkowitym anulowaniu Batgirl pozwoliłaby na to studiu. Weź odliczenie podatkupowołując się na źródła, które stwierdziły, że „jest postrzegany wewnętrznie jako najrozsądniejszy finansowo sposób odzyskania kosztów (przynajmniej w księdze rachunkowej)”.

Kilka programów, w tym Full Frontal With Samantha Bee, The Last OG i Chad, zostało odwołanych od czasu fuzji Warner Bros. Discovery, a film DC Comics The Wonder Twins jest w trakcie opracowywania. W opakowaniu.

READ  Kate Bosworth znalazła przytłaczającą sławę | zabawa