Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dev Patel rozpada się w bójce, w której mężczyzna został dźgnięty nożem przed sklepem Australia Convenience Store | wiadomości ze świata

Rzecznik brytyjskiego aktora Dev Patela potwierdził walkę, w której mężczyzna został dźgnięty nożem w klatkę piersiową.

Rzecznik Patela, który wystąpił w Slumdog Millionaire and Lion, powiedział lokalnej witrynie 7NEWS.com.au, że on i jego przyjaciele byli świadkami „gwałtownej kłótni, która już trwała przed sklepem spożywczym”.

W oświadczeniu dla gazety powiedzieli: „Dave działał zgodnie ze swoim naturalnym instynktem, próbując uspokoić sytuację i przerwać walkę.

„Grupa na szczęście odniosła sukces i pozostała na miejscu, aby zapewnić przybycie policji i karetki pogotowia”.

32-letni aktor został sfilmowany, gdy rozmawiał z policją po dźgnięciu nożem w poniedziałek wieczorem w Adelajdzie w Australii.

Policja południowoaustralijska poinformowała, że ​​funkcjonariusze zostali wezwani około 20:45 po doniesieniach o walce mężczyzny i kobiety na ulicy.

Para kontynuowała walkę na pobliskiej stacji paliw, gdy świadkowie próbowali przerwać walkę, zanim kobieta rzekomo dźgnęła mężczyznę w klatkę piersiową.

32-letni mężczyzna z Glengowrie został potraktowany na miejscu przez funkcjonariuszy karetki pogotowia. Następnie został przewieziony do szpitala Royal Adelaide. Jego obrażenia nie są uważane za zagrażające życiu.

Rzecznik Patel dodał: „Ten szczególny incydent podkreśla większy problem systemowy polegający na nietraktowaniu zmarginalizowanych członków społeczeństwa z godnością i szacunkiem, na jaki zasługują.

„Mamy nadzieję, że ten sam poziom uwagi mediów, jaką ta historia otrzymuje (tylko dlatego, że Dave, jako celebryta, był w to zaangażowany) może być zachętą dla prawodawców do współczucia w identyfikowaniu długoterminowych rozwiązań, aby pomóc nie tylko osobom, które były zaangażowane, ale społeczność jako całość.”

Patel mieszka w Adelajdzie ze swoją dziewczyną, aktorką Tildą Cobham-Hervey, z którą wystąpił w Hotelu Mumbai 2018.

READ  PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie, zapowiadane są filmy