Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani Girls Aloud są przekonani, że grupa ponownie się zjednoczy po odkryciu najważniejszej wskazówki, ale po śmierci Sary Harding grupa ponownie się zjednoczy

Fani Girls Aloud są przekonani, że grupa ponownie się zjednoczy po odkryciu najważniejszej wskazówki, ale po śmierci Sary Harding grupa ponownie się zjednoczy

Fani Girls Aloud są przekonani, że grupa się zmienia po odkryciu dowodów w Internecie.

Zespół rozstał się dziesięć lat temu i powiedział wówczas fanom, że będzie to „na zawsze”, ale niektórzy mają nadzieję, że to najnowsze nawiązanie będzie wskazówką, że wrócą do siebie.

Sokole oczy zauważyły, że niedawno w Companies House została zarejestrowana nowa firma o nazwie Let’s Go Eskimo i są przekonane, że jej właścicielami są Cheryl i Nicola Roberts, Kimberley Walsh i Nadine Coyle.

Nazwa wydaje się nawiązywać do tekstu singla Love Machine, który zespół wydał w szczytowym okresie swojej działalności w 2004 roku.

Ta londyńska firma jest zarejestrowana jako LET’S GO ESKIMO PRODUCTIONS LLP w Companies House i jest wymieniona jako aktywna.

Wrócić do siebie? Fani Girls Aloud są przekonani, że grupa się zmienia po odkryciu dowodów w Internecie

Pogłoski o ponownym spotkaniu pojawiają się dwa lata po śmierci członkini Fifth Band, Sarah Harding, która zmarła po walce z rakiem piersi.

Let’s Go Eskimo ma czterech zarejestrowanych pracowników, których nazwiska nie są wymienione, ale nazwy firm są kolejnym dowodem na to, że są to Girls Aloud.

Jeden nosi tytuł Cinderella’s Eyes i tak nazywa się solowy album Nicoli, natomiast ten mógł zostać wyprodukowany przez CC Entertainments, gdy Cheryl była żoną Ashley Cole.

Pozostali funkcjonariusze nazywali się All That Jazz Entertainment Limited i Black Pen Limited.

Wszystkie spółki powstały wiele lat temu, jednak Let’s Go Eskimo powstało dopiero 30 września tego roku.

Wskazówka została pierwotnie dostrzeżona przez Użytkownika X, który napisał: „Nadchodzą głośne dziewczyny!!”. W dniu 30 września 2023 roku została utworzona brytyjska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Lets Go Eskimo Productions LLP.

Lets Go Eskimo Productions LLP jest własnością czterech innych firm, z których wszystkie zostały zarejestrowane tego samego dnia.

READ  Michael Sheen mówi, że „trudno mu zaakceptować”, gdy aktorzy spoza Walii grają walijskie postacie

Potem poprawił się, mówiąc: „Cóż, cztery firmy-matki nie są nowe, ale Let’ Go Eskimo z pewnością jest!”

Nie trać nadziei: zespół rozpadł się dziesięć lat temu i powiedział wówczas fanom, że będzie to „na zawsze”, ale niektórzy mają nadzieję, że to najnowsze nawiązanie będzie znakiem, że wrócą do siebie.
Tragiczne: pogłoski o ponownym spotkaniu pojawiają się dwa lata po śmierci członkini Fifth Band, Sarah Harding, która zmarła po walce z rakiem piersi (na zdjęciu w środku)

Jedna z osób skomentowała: „To byłoby idealne miejsce na przyszłoroczną Mighty Hoopla!!”.

Dziewczyny spotkały się niedawno, gdy uczestniczyły w gwiazdorskim weselu przyjaciela PR Simona Jonesa.

Simon jest jednym z czołowych brytyjskich publicystów i współpracuje z takimi gwiazdami, jak Ant and Dec, N-Dubz, Cheryl, Little Mix i Raye.

Gwiazda PR poślubiła swojego partnera Richa w sobotę w hotelach The Royal Horseguards i One Whitehall Place.

Girls Aloud rozpadły się w 2013 roku, ale przy tej wyjątkowej okazji zjednoczyły się ponownie i zrobiły grupowe zdjęcie na imprezie.

W 2022 roku Kimberley powiedziała, że ​​ponowne spotkanie Girls Aloud jest mało prawdopodobne dla zespołu, przyznając, że byłoby to „bardzo bolesne” bez zmarłej koleżanki z zespołu Sarah Harding.

Podczas swojego występu w „This Morning” Kimberly wyjaśniła, że ​​ona i jej koledzy z zespołu są „wdzięczni za czas, który spędziliśmy”, ale nie będą kontynuować działalności bez piątego członka.

Eagle Eye: Wskazówka została pierwotnie dostrzeżona przez Użytkownika X, który napisał: „Nadchodzą głośne dziewczyny!!”. W dniu 30 września 2023 roku została utworzona brytyjska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Lets Go Eskimo Productions LLP.
Jedna z osób skomentowała: „To byłoby idealne miejsce na przyszłoroczną Mighty Hoopla!!”.

RAZEM: Kimberley wyjaśniła, że ​​są „wdzięczne za czas, który spędziliśmy”, ale nie chcą działać bez piątego członka LR) Nadine Coyle, Kimberley Walsh, Sarah Harding, Nicola Roberts i Cheryl Cole na zdjęciu w 2009 roku

Rozmawiając podczas programu z gospodarzami Dermotem O’Learym i Alison Hammond, Kimberly omówiła nadchodzącą 20. rocznicę Girls Aloud.

Kimberly wyjaśniła, że ​​nie świętowali tego kamienia milowego, i wyszczególniła, ile pieniędzy ona i jej koledzy z zespołu zebrali na ten cel. Apel Sarah Harding w sprawie raka piersi.

„Z oczywistych powodów nie robimy nic, aby to uczcić, ale naprawdę miłe jest to, że nadal możemy się spotkać i zebrać pozytywne fundusze na rzecz organizacji charytatywnej Sarah.

To było niewiarygodne. Sfinansowaliśmy cały projekt badawczy, na który chciała, żebyśmy zebrali pieniądze. Jesteśmy naprawdę dumni z faktu, że mogliśmy to dla niej zrobić.

„Mamy wznowienie Sound of The Underground i wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na badania nad rakiem piersi i szpital, który opiekował się Sarą, więc myślę, że to był naprawdę dobry sposób, w jaki możemy znaleźć coś pozytywnego i sposób na skierowanie tego.

READ  Britney Spears: Gwiazdy wysyłają wiadomości poparcia po przemówieniu w sądzie spadkowym | Ents & Arts News

Zauważając, że chociaż teraz nie był na to czas, Dermot zapytał: „Czy myślisz, że w pewnym momencie w przyszłości mógłbyś zrobić coś, aby uczcić… masz niesamowitą bazę fanów, którzy chcieliby zobaczyć cię na żywo?”

Ale Kimberly odrzuciła ten pomysł, mówiąc: „Byliśmy wszyscy razem, w zeszły weekend zorganizowaliśmy imprezę dla Sarah i byliśmy wszyscy razem, większość naszego GA”. [Girls Aloud] Była tam rodzina i ta noc była naprawdę wyjątkowa, ale czuję, że dla nas wszystkich byłaby to bardzo bolesna.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mieliśmy tyle czasu i że mogliśmy znaleźć sposób, aby zrobić coś pozytywnego. Jednak nie sądzę, że będzie to coś, co zrobimy. „