Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Evernote nakłada surowe ograniczenia na bezpłatny plan, aby zachęcić do subskrypcji premium

Evernote nakłada surowe ograniczenia na bezpłatny plan, aby zachęcić do subskrypcji premium

Evernote od lat ogranicza bezpłatne funkcje i cięcia będą kontynuowane wraz z udostępnieniem nowej bezpłatnej wersji aplikacji do robienia notatek, która ogranicza użytkowników do jednego notatnika i 50 notatek.

tak jak Raporty TechCrunchaPosunięcie to ma na celu nakłonienie użytkowników Evernote do przejścia na płatny plan. Ci, którzy przeszli wstępny test nowego planu – około 1% bezpłatnych kont – otrzymali również ofertę 40% zniżki na roczny plan Evernote o wartości 129,99 USD.

W Post na bloguEvernote twierdzi, że jego bezpłatny plan oficjalnie ulegnie zmianie 4 grudnia. Limit wynosi 50 banknotów i jeden notes” patrz[s] Liczba notatek i notatników, które użytkownik może przechowywać na swoim koncie w tym samym czasie: „Zawsze możesz usunąć niechcianą zawartość, aby utrzymać ją poniżej minimum” – mówi Evernote. Nie usunie istniejącej zawartości; Osoby posiadające więcej niż bezpłatny limit nie będą mogły dodawać niczego do swojego konta, dopóki nie wyczyszczą wszystkich spraw.

Według firmy „większość naszych bezpłatnych użytkowników nie przekracza progu pięćdziesięciu notatek i jednego notatnika”.

W poście na blogu wskazano, że ci, którzy potrzebują więcej miejsca na dane, mogą skorzystać z alternatywnej usługi. „Mamy nadzieję… rozważysz płatną subskrypcję, jeśli chcesz poznać pełne możliwości Evernote i wspierać jego przyszły rozwój” – twierdzi Evernote, który zachwala najnowsze ulepszenia backendu, które były możliwe częściowo dzięki funduszom subskrypcyjnym.

Polecane przez naszych redaktorów

Lokalizacje Strona Porównaj plany. Obecnie nie określa limitów notatek i notatek. Stwierdza jedynie, że użytkownicy są ograniczeni do 60MB miesięcznego przesyłania i maksymalnego rozmiaru notatki 25MB. Kiedy TechCrunch zapytał firmę o to na początku tygodnia, Evernote odpowiedział, że nie zaktualizował strony, ponieważ nowy plan nie był ostateczny; Być może 4 grudnia to się zmieni.

READ  Microsoft oficjalnie przedstawia dział chmury wydawniczej Xbox Game Studios

Jeśli ze względu na zmianę będziesz szukać nowej usługi, mamy pełną listę alternatyw Evernote.

Poznaj nasze najlepsze historie!

Subskrybuj Co nowego teraz? Codziennie rano otrzymuj nasze najważniejsze artykuły do ​​swojej skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do naszego newslettera oznacza akceptację naszej strony internetowej Warunki korzystania I Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów.