Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Crossover Wiedźmin 3 i Destiny 2 zawiera memy o wannie Geralta

Crossover Wiedźmin 3 i Destiny 2 zawiera memy o wannie Geralta

Crossover Wiedźmin 3: Dziki Gon dla Destiny 2 jest już dostępny i zawiera wiele odniesień do ukochanej gry RPG w świecie fantasy, w tym słynnej sceny w wannie Geralta z Rivii.

Żeton do kąpieli w beczce jest obecnie dostępny wyłącznie jako przedmiot srebrny, co oznacza, że ​​należy go kupić za prawdziwe pieniądze. Odtwarza scenę otwierającą Wiedźmin 3, w której Geralt leży w wannie wypełnionej bąbelkami, ze stojącymi nogami, co stało się memem z gry wideo, do którego odwoływano się w programie Netflix, a nawet na oficjalnych gadżetach.

„Mokra osłona to niewielka cena za prawdziwy relaks” – czytamy w opisie Barrel Bath. Będzie kosztować aż 1200 sztuk srebra, czyli nieco ponad 9,99 dolarów za pakiet 1100 sztuk, co oznacza, że ​​gracze będą musieli zamiast tego kupić pakiet 14,99 dolarów za 1700 sztuk srebra, jeśli na początku nie mają srebra. To sprawia, że ​​mod do Wiedźmina jest droższy niż sam Wiedźmin 3 na Xbox, gdzie obecnie kosztuje 11,99 dolarów.

Crossover podkreślają trzy zestawy zbroi, które można nabyć za 2000 sztuk srebra każdy (dostępne w cenie 19,99 dolarów za 2300). Zestaw zbroi Kaer Morhen, dostępny dla Tytanów, opiera się na zestawie o tej samej nazwie dostępnym w Wiedźminie 3, który będzie znany fanom jako zbroja Geralta noszona na większości najważniejszych dzieł sztuki.

Czarnoksiężnicy mogą nabyć zestaw Hexer, który nawiązuje do oryginalnego, dostępnego wyłącznie w Polsce filmu aktorskiego Wiedźmin z 2001 roku, ale opiera się na zbroi i ubiorze Niedźwiedzia w ogóle mieszkańców Skelige. Wreszcie myśliwi mogą sięgnąć po zestaw Białego Wilka, który opiera się na zbroi Wilka z Wiedźmina 3, ale przypomina również zbroję Kota ze względu na czerwone pokrycie.

READ  Analitycy spodziewają się, że telefony z samonaprawiającymi się ekranami pojawią się na rynku do 2028 roku

Dostępne są także trzy inne akcesoria inspirowane Wiedźminem. Statki te obejmują Wilczy Statek Burzowy, Wilczy Duch Muszli i Roach-VGH Sparrow, który jest oczywiście inspirowany wiernym rumakiem Geralta – Płotką.

20 pytań IGN — zgadnij, jaka jest gra!

Współpraca zbiegła się z Sezonem Życzeń, być może przypadkowym ukłonem w stronę pierwszej książki o Wiedźminie, Ostatniego Życzenia. Bungie ma także inne łatwe nawiązanie do ukochanej serii fantasy, a drugą Księgą Wiedźmina jest Miecz Przeznaczenia.

Dyrektor generalny Bungie, Pete Parsons, powiedział w październiku 2023 r., że zwolnienia w Bungie są wynikiem słabej wydajności Destiny 2. Deweloper ma więc nadzieję, że niedawno opóźnione kolejne rozszerzenie zatytułowane The Final Shape może nieco wstrząsnąć sytuacją.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.