Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk wzywa Władimira Putina do walki o Ukrainę

Elon Musk wzywa Władimira Putina do walki o Ukrainę

Wygląda na to, że Elon Musk wyzwał Władimira Putina do walki o Ukrainę.

„Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek jeden na jednego” – napisał na Twitterze, używając rosyjskiego alfabetu do wpisania nazwiska Putina.

„Stawką jest Ukraina” – kontynuował, pisząc nazwę kraju w jego własnym języku.

W kolejnym tweecie Musk zamieścił całą wiadomość w języku rosyjskim. Napisał: „Czy zgadzasz się na tę walkę?”

Następnie Musk odpowiedział innemu użytkownikowi Twittera, który powiedział, że rosyjski prezydent z łatwością wygra każdą bitwę.

„Jeśli Putin może tak łatwo upokorzyć Zachód, przyjmie wyzwanie” – napisał Musk. – Ale nie zrobi tego.

Pan Musk odegrał aktywną rolę w toczącej się wojnie między Ukrainą a Rosją, zarówno na swoim koncie na Twitterze, jak i za pośrednictwem swoich firm. Kpił z rosyjskich urzędników w mediach społecznościowych, a także dostarczał Ukrainie sprzęt do Internetu satelitarnego Starlink.

Tweet pojawił się po kilku dziwnych postach pana Muska rano.

W ciągu godziny poprzedzającej ten post napisał „przez ukłucie mojego kciuka”, najwyraźniej nawiązując do Makbeta – przywileju, po którym następuje zdanie „coś złowrogiego nadchodzi w ten sposób”.

A niedługo wcześniej opublikował „Istnieje piękno na biologicznym podłożu”. Nie było jasne, co miał na myśli, ale wyrażenie to jest używane w neuronauce i psychologii – czymś, czym Musk interesuje się przez jego startup Neuralink.

Posty Elona Muska na Twitterze powodowały w przeszłości jego problemy i firmy. Musk powiedział, że „zawsze był szalony” na punkcie strony i powiedział w wywiadzie, że postrzega witrynę jako „strefę wojny”.

Poprzednie posty zawierały jedno czytanie, że „cena akcji Tesli jest zbyt wysoka”, usuwając 14 miliardów dolarów z wartości firmy, a także inne zobowiązanie do sprzedaży „prawie wszystkich dóbr materialnych” i „nie posiadanie domu”.

READ  W miarę jak EPS rośnie i rośnie, ciekawa jest Izolacja Jarocin Spółka Akcyjna (GPW: IZO).

Te kontrowersyjne tweety doprowadziły do ​​szeregu spraw sądowych, w tym Pozwy z amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd jak również od Nurkowie zaangażowani w ratowanie dzieci uwięzionych w jaskini w Tajlandii.