Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk posted a photo of himself after meeting the Pope with four of his children. Pic: Elon Musk/Twitter

Elon Musk ujawnia na Twitterze, że poznał Boba po dziewięciu dniach ciszy | wiadomości ze świata

Elon Musk ujawnił, że spotkał papieża, kiedy przerwał swoje dziewięciodniowe milczenie na Twitterze, gigantie mediów społecznościowych, którego próbuje przekupić.

Najbogatszy człowiek na świecie powiedział, że został „uhonorowany”, gdy zamieścił na Twitterze jego zdjęcie z głową Kościoła katolickiego, wraz z złapać Czterech nastoletnich synów.

Transpłciowa córka Muska – od Złożyła wniosek o legalną zmianę nazwiska W zeszłym miesiącu, ponieważ nie chciała już być blisko swojego ojca – nie było jej na imprezie.

Cel i miejsce spotkania Muska z Papież Franciszek Nie było to od razu widoczne.

Ale na kilka minut przed opublikowaniem zdjęcia Musk opublikował stare zdjęcie, na którym świętuje swoje 40. urodziny w Wenecji ze swoją ówczesną żoną, brytyjską aktorką Tallulah Riley.

„Wenecja, miejsce wielkiej pamięci” – napisał na Twitterze obok zdjęcia.

Musk – który ma ośmioro dzieci – opublikował na Twitterze po raz pierwszy od dziewięciu dni po tym, jak zachował niezwykły spokój na platformie mediów społecznościowych.

Zawrzeć prawnie wiążącą umowę Kupić firmę za 44 miliardy dolarów (35 miliardów funtów) w kwietniu, ale w zeszłym miesiącu powiedział, że „jest jeszcze kilka nierozstrzygniętych kwestii” związanych z transakcją.

Szef Tesli i SpaceX zagroził wycofaniem się, chyba że Twitter dostarczy więcej informacji o liczbie fałszywych kont na platformie mediów społecznościowych.

Argumentował, nie dostarczając dowodów, że Twitter znacznie zmniejszył liczbę „botów spamowych” – automatycznych kont, które zazwyczaj promują oszustwa i dezinformacje – w swoich usługach.

W zeszłym miesiącu doniesiono, że Twitter planuje udostępnić Muskowi swoją witrynę „wąż” surowych danych otrzymywał setki milionów tweetów dziennie, aby popchnąć proponowane przejęcie do przodu.

W kwietniu Musk był Jego imię to najbogatszy człowiek na świecie Według Forbes, po przeniesieniu założyciela Amazon, Jeffa Bezosa, na drugie miejsce po raz pierwszy od czterech lat.

READ  LV = Do przejęcia przez spółkę offshore, jeśli dojdzie do transakcji Bain | sektor ubezpieczeń

Jego fortunę oszacowano na 219 miliardów (166 miliardów funtów) 11 marca, po tym, jak w ciągu ostatniego roku dodał 68 miliardów do swojej fortuny, powiedziała.