Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekscytujący nowy dom komediowy obiecuje wprowadzić narzędzie do polerowania Vegas do Plano

W Plano dzieje się coś śmiesznego: nazywa się dom komediowy, to nowe miejsce w The Shops at Legacy otwierane przez dwóch graczy z wieloletnim doświadczeniem biznesowym

Otwarcie wczesną jesienią w 7301 Lone Star Dr. W przestrzeni zajmowanej niegdyś przez The Blue Martini będzie można zobaczyć prace krajowe i lokalne. Znajdzie się tu również restauracja z pełnym zakresem usług serwująca posiłki i napoje.

Miejsce to pojawiło się w Plano dzięki współpracy dwóch weterynarzy zajmujących się rozrywką, którzy dzielą sale w całych Stanach Zjednoczonych, w tym jednego o nazwie Fuel Comedy Club w Detroit.

Rick Bronson jest komikiem, magiem, gospodarzem telewizyjnym, scenarzystą i producentem, który jest właścicielem i prowadzi kluby komediowe, takie jak The Comic Strip w West Edmonton Mall w Kanadzie i House of Comedy, który obecnie ma lokalizacje w Minnesocie i Phoenix.

John Tobin jest długoletnim promotorem mieszkającym w Bostonie, który jest właścicielem klubów w całej Nowej Anglii, w tym Laugh Boston, najnowocześniejszego teatru komediowego, który jest najlepszym bostońskim przystankiem dla lokalnych nagłówków i lokalnych faworytów, Comedy Attic w Worcester i Treehouse Comedy Club w Connecticut .

W The Plano Club będą gościć wybitnych wykonawców z Netflix, Comedy Central, HBO i innych.

„Zamierzamy sprowadzić najlepszą komedię z tras koncertowych z całego kraju i Wielkiej Brytanii” – mówi Bronson. „Zdecydowanie wybieramy facetów, którzy lubią pisać i nazwę, z wieloma firmami, które mają pełnoetatowe koncerty w Vegas, jak Piff the Magic Dragon”.

W górę i nadchodzi
Dallas ugruntowało stabilną scenę komediową, z dwiema lokalizacjami z krajowych serii improwizacji w Addison i Arlington, a także z lokalnym serialem Hyenas Comedy Nightclub z lokalizacjami w Dallas i Fort Worth. Był także domem dla dziesięcioletniego Dallas Comedy House w Deep Ellum, w którym uczono lekcji stania. (Nowy lokal o nazwie Dallas Comedy Club zostanie otwarty w jego miejscu we wrześniu.)

Bronson i Tobin widzieli wzrost rynku, szczególnie w hrabstwie Collin. Obaj zaczęli eksplorować okolicę na długo przed pandemią, zanim osiedlili się w Legacy, i byli pod wrażeniem połączenia handlu detalicznego, restauracji i łatwego dostępu do Tollway.

READ  Raport Chrisa Dziadola: Sportowa obietnica Fiplaya

„Chcielibyśmy być miejscem docelowym nie tylko dla fanów komedii w Dallas-Fort Worth, ale także dla tych, którzy chcą uzyskać rozrywkę podczas krótkiej przejażdżki Uberem z domu” – mówi Bronson.

Wykorzystają swoje doświadczenie i sieć kontaktów, aby zarezerwować występy dla wielkich nazwisk, które występowały w ich innych miejscach.

„Próbujemy wprowadzić prostokątną nazwę, która jest uciążliwa, ale wszystkie nasze pokazy będą trzyosobowe, w tym obsada i aktor, który będzie lokalny lub regionalny” – mówi Bronson.

Komik z Dallas, CJ Starr, występował w innych lokalizacjach House of Comedy i mówi, że docenia ich format, ustępując nie tylko nagłówkom, ale także głównemu aktorowi i wykonawcy.

– Są miejsca, w których trener jest tylko szefem, ale ich kluby dają każdemu szansę na występ – mówi.

„W naszym najlepszym interesie jest rozwijanie naszych talentów lokalnie, a to jest równie ważne”, mówi Bronson. „Chcesz zabawnego show od początku do końca. Ponieważ John i ja mamy między nami kilka klubów, możemy stworzyć możliwości dla „wybitnych” wykonawców i „moderatorów”, którzy mogą nie mieć możliwości koncertowania. Wiele się otworzyło drzwi do biznesu młodzieżowego”.

Rozszerzyli także zakres i gatunki widowisk oraz rozwinęli się wraz z medium.

„Będziemy robić takie rzeczy, jak ludzie zapisujący się na podcasty i te, które przyciągają tłumy – masz wrażenie, że podsłuchujesz rozmowę, której nie powinieneś słuchać” – mówi Tobin. „Obecnie jest tak wiele różnych formatów”.

„Po tej pandemii komedia wydaje się ważniejsza niż kiedykolwiek” – mówi Bronson. „Wydaje się, że ludzie naprawdę pragną się pośmiać”.

I robią to umiejętnie.

„Nie jesteśmy klubem komediowym twojego taty i mamy, w zadymionej piwnicy z ceglanym tyłem” – mówi Tobin. „Zawsze mówiłem: Staramy się stworzyć atmosferę Las Vegas w każdym miejscu”.

On je
Catering jest częścią ich działalności, z naciskiem na dania, którymi można się dzielić.

READ  Bowel Babe Deborah James mówi, że jest zdruzgotana, że ​​nie dożyje swojej nowej książki

„Większość ludzi chodzi do klubu komediowego w grupach po cztery lub więcej” – mówi Tobin. „Zamiast dużego cheeseburgera, mamy suwaki, którymi możesz się dzielić. Kuchnia w Plano jest przewymiarowana i to modne miejsce, więc zrobimy coś bardziej ambitnego niż jedzenie w pubie lub smażone potrawy – coś bardziej pokrewnego tablice wędlin, kęsy precla i hummus z naanem.

Klub będzie miał od 260 do 280 miejsc, co, jak mówi wieloletni komik Bronson, jest „w sam raz”.

„Jest bardzo dobry powód, dla którego Jerry Seinfeld i Dave Chappelle trafiają do 100-osobowych klubów” – mówi. „Komedia najlepiej sprawdza się w intymnym otoczeniu. Nie lubimy, gdy przekracza 300. Są tam, aby cieszyć się wyjątkowym i wyjątkowym momentem”.

„Wspieramy kulturę radości” – mówi Tobin. „Jeśli przechodzisz przez trudne okoliczności w swoim życiu, swojej pracy, możesz przyjść do jednego z naszych klubów, mamy tam na dwie godziny wspaniałego jedzenia i picia oraz świetnej komedii, a to sprawi, że zapomnisz o swoich problemach. Komiksy przynoszą radość , a ich głosy muszą być słyszane”.