Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Edale wyznacza agenta w Polsce

Brytyjski producent prasy Idal O powołaniu Grawa na wyłącznego przedstawiciela w Polsce. Założony w 1994 roku Graw znajduje się w centrum Polski w Ozorkowie.

Graw specjalizuje się w branży fleksograficznej i współpracuje z drukarniami zarówno na rynku druku rotograwiurowego, jak i offsetowego. Firma dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia pomocnicze, materiały eksploatacyjne, szkolenia, usługi czyszczenia wałków rastrowych oraz fachowe doradztwo.

Louise Bailey, Business Development Manager w Edale, skomentowała: „Cieszymy się, że wyznaczyliśmy Grawa na naszego agenta w Polsce. Znamy go już od jakiegoś czasu, a jego silna reputacja rynkowa i 26-letnie doświadczenie w branży pozwolą nam dotrzeć do nowych klientów i kontakty w regionie. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Wprowadzenie naszej oferty etykiet fleksograficznych i pras do kartonów w Polsce. Nasza współpraca z firmą Graw umożliwi klientom lokalne połączenie w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w ich obszarze. ”

Michel Brendzel, Dyrektor Sprzedaży Graw skomentował: „Od dłuższego czasu poszerzamy nasze portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będą jedną z naszych najmocniejszych stron. Polski rynek już zna rozwiązania Edale, ale my nie korzystamy możliwości i doświadczenie tej marki. To nasza misja. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na zaawansowane i zaawansowane rozwiązania oraz maszyny na zamówienie, dlatego rozpoczęliśmy współpracę ze znaną na całym świecie marką Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny ”.

READ  Wiadomości na żywo: dochody Rosji z energii odbijają się, ale wciąż są na poziomie połowy średniej miesięcznej