Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ed Sheeran zaprasza ukraiński zespół Antytila ​​do wspólnego śpiewania w Polsce – 97,9 WRMF

Ed Sheeran zaprasza ukraiński zespół Antytila ​​do wspólnego śpiewania w Polsce – 97,9 WRMF

STR / NurPhoto przez Getty Images

Ed Sheeran Witamy w ukraińskim zespole „2step” Antiella, wystąpić z nim w Polsce w weekend.

Podczas występu w Warszawie odbył się oficjalny debiut na żywo wspólnego remiksu „2step”, protestującego przeciwko rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

156 000 w Warszawie! Jedna z naszych ulubionych rzeczy z całej trasy” Ed podzielił się na InstagramZ nocnymi zdjęciami. „Dziękuję @antytila_official za przekroczenie granicy i śpiewanie ze mną i dziękuję Polsce! Co za czas.”

Osobno świętowała ten moment także dywizja ukraińska, która walczyła z siłami rosyjskimi w Kijowie Instagram. „W końcu spotkaliśmy się i zaśpiewaliśmy razem w dwóch krokach. Dopingowali, nie graliśmy od miesięcy. „Ta impreza była bardzo ważna dla nas i dla Ukrainy”.

Zespół krzyczał także w sąsiednim kraju, Polsce: „Wspieranie ich przez te sześć miesięcy jest niesamowite!”

Polska od początku inwazji przyjęła miliony ukraińskich uchodźców i pozostaje zdecydowanym sojusznikiem sąsiedniego kraju.

Jeśli chodzi o powiązania Eda z Antellą, to wcześniej zespół występował z nim na żywo z linii frontu podczas koncertu Ukraine March. Chociaż grupie nie pozwolono dołączyć do koncertu, Ed zaprosił ich do zrobienia remiksu jego piosenki „2step”.

Teledysk Antelli do jego piosenki2 kroki– który przypadł w maju – namalował przejmujący obraz trwającej rosyjskiej inwazji na ten kraj, a także kilka nowych wersetów w ich ojczystym języku.

Jak wcześniej informowaliśmy, teledysk do Eda „2 krokiNakręcony w stolicy Ukrainy, Kijowie, przed rosyjską inwazją.

Copyright © 2022, ABC Audio. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Nagłe nadwyżki na rachunku obrotów bieżących a bilans handlowy Polski | Muzyka pop