Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

E3 2021 Silent Hill, Metal Gear Solid ma nadzieję, że spadnie z wycofaniem Konami

Pomimo tego, że jest jedną z pierwszych firm, które trzymają się tego wydarzenia, Konami ogłosiło wycofanie się z E3 2021 tylko w wersji cyfrowej.

Japoński konglomerat gier wideo Konami Oświadczył, że nie będzie go w E3 2021 Potem był początek Ogłoszony jako obecność cyfrowa Z Europejskiej Agencji Kosmicznej. Konami jest znane z tworzenia i wydawania tak popularnych franczyz, jak Sprzęt metalowyI Castlevania I ciche wzgórze, Jednak jego najnowsza główna wersja jest poza zakresem PES Seria została źle przyjęta Metal Gear Survive W 2018 i Contra: Rogue Corps W 2019r.

Na początku marca ogłoszono, że E3 2021 odbędzie się jako wydarzenie w pełni cyfrowe, które zostało odwołane w 2020 r. Chociaż wydarzenie tradycyjnie odbywa się w Los Angeles Convention Center, Covid-19 Epidemia po raz kolejny doprowadziła do odwołania koncertu na żywo. Chociaż targi E3 2020 zostały całkowicie odwołane, tegoroczne targi branży gier wideo będą transmitowane na całym świecie jako wydarzenie cyfrowe. Na szczęście niektóre z największych ikon w branży, takie jak Xbox, Nintendo, Ubisoft i Square Enix ogłosił swój udział w targach E3 2021. Całkowicie cyfrowe wydarzenie potrwa od 12 do 15 czerwca, dając mnóstwo czasu dodatkowym programistom i wydawcom na zaplanowanie przyłączenia się.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

Związane z: Podobno Eden Ring pojawi się na E3 2021 Xbox Presentation

Dzisiaj, Konami Ogłosiła w tweecie, że mimo wszystko nie pokaże niczego na E3 2021. Ogłoszenie to jest zaskoczeniem ze względu na wczesne zaangażowanie firmy w wystawę i rozczarowaniem dla fanów, którzy czekali na ogłoszenie nowego ogłoszenia. Sprzęt metalowy lub ciche wzgórze tytuł. W liście wydawcy stwierdza się, że „Nie bądźcie gotowi Aby zapewnić„Chociaż na tegorocznych targach jest”Liczba dużych projektów„W trakcie opracowywania. Przesłanie Konami potwierdza wsparcie i szacunek Entertainment Software Association oraz wyraża nadzieję, że”Rok 2021 będzie wielkim sukcesem. „

READ  Google zmienia sposób, w jaki decyduje, które recenzje produktów pojawiają się w wyszukiwaniu

Na początku tego roku rozeszły się plotki wskazujące, że Konami zamknęło swój dział gier wideo, który był napędzany niską produkcją gier przez wydawcę w ciągu ostatnich kilku lat. Konami szybko zaprzeczył plotkom, Wyjaśniając, że zamiast likwidacji działu gier wideo nastąpiła wewnętrzna restrukturyzacja w firmie. Podczas gdy niektórzy fani mieli nadzieję, że to ogłoszenie doprowadzi do ogłoszenia nowego projektu w najbliższej przyszłości, Konami nie ogłosiło ostatnio żadnych nowych tytułów, a cisza wydaje się trwać do lata 2021.

Wraz z rosnącym naciskiem na maszyny pachinko, automaty do gier i pachislot oraz malejące dowody inwestycji w tworzenie gier, wycofanie się wydawcy z targów E3 2021 nie jest dobrym znakiem dla przyszłych projektów. Jako jeden z pierwszych wydawców, który zgodził się uczestniczyć w tym wydarzeniu, można by pomyśleć, że Konami ma już kilka tytułów gotowych do ujawnienia. Chociaż wciąż istnieje wiele ekscytujących studiów Tegoroczna wystawa kochankowie Konami Seria jak Sprzęt metalowy I ciche wzgórze Z pewnością będą rozczarowani brakiem wiadomości.

Następna: Nexon inwestuje ponad 800 milionów dolarów w SEGA, Konami, Bandai Namco i nie tylko

E3 2021 Cyfrowo od 12-15 czerwca.

Źródło: Konami

Xbox zarobił w zeszłym roku 15 miliardów dolarów

Xbox odnotowuje 50% wzrost przychodów z gier w porównaniu z rokiem ubiegłym


O autorze