Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzięki Govt gospodarka o obiegu zamkniętym jest w pełnym rozkwicie

Opublikowany: Zmodyfikowano:

Epidemia zmienia przyzwyczajenia konsumentów. Surowce lub towary wyprodukowane, wszyscy poddają recyklingowi na wszystkich polach.

Europejczycy z ograniczeniami kupowali mniej ubrań w czasie kryzysu zdrowotnego, a producenci lepiej radzili sobie z kryzysem.

W Portugalia, Sektor tekstylny stanowi 9% PKB. Dziś musi dostosować się do nowych potrzeb rynku.

Wydane przez Mindello Mary-Line Darcy, W fabryce zajmującej się wyłącznie recyklingiem tekstyliów Valerius Group, firmy zatrudniającej 2000 osób.

L ’Włochy Mistrz gospodarki o obiegu zamkniętym! Lepszy uczeń niż Francja, Niemcy czy Hiszpania dzięki doskonałym wynikom w recyklingu surowców. Detale Sycylia Debarge.

Pojawienie się ostatniej firmy, która myje zęby na francuskiej ziemi. Jest usytuowany Beauvas, Na polu Oise na północ od Paryża. Francuskie Brokuły Gospodarka o obiegu zamkniętym rozwinęła się we Francji, a zwłaszcza dzięki obywatelstwu ekologicznemu, dzięki produkcji szczoteczek do zębów. Liz Verbeck.

Troska o działaczki feministyczne w Polsce

W PolskaBadanie przeprowadzone przez trzy organizacje pozarządowe, w tym Human Rights Watch, wykazało, że działaczki na rzecz praw kobiet są coraz bardziej zagrożone. Polskie stowarzyszenia poinformowały ich, że w ostatnich tygodniach grożono im śmiercią i fałszywymi bombami. W Warszawie szczegóły od naszego korespondenta Sarah Baclaclo.

Agnes Calmart to siedząca na podłodze kobieta z tytułem Amnesty International

Ona jest francuską, Agnes Calmart Kto jest nowym sponsorem dobrowolnej organizacji charytatywnej Amnesty International, Jest jedną z największych organizacji praw człowieka na świecie. Będąc na ziemi, kobieta celowała zarówno w silnych, jak i słabych, prowadząc bezkompromisowe śledztwa w ONZ. Podpisany portret Vincent Sirio.

READ  Polska wiza wydana białoruskiemu sportowcowi za odmowę powrotu do domu Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020