Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna USA używa miotły przeciwko Polsce do piątego zwycięstwa w drugim tygodniu VNL

Drużyna USA używa miotły przeciwko Polsce do piątego zwycięstwa w drugim tygodniu VNL

Stany Zjednoczone, trzykrotny mistrz Siatkarskiej Ligi Narodów, zaprezentowały w piątek swój bogaty arsenał w Inwazji na Polskę 25-12, 25-21, 25-16 w Smart Araneta Coliseum.

Bramka z zewnątrz Ali Franti, w swoim pierwszym meczu pierwszego meczu w Quezon City, ukończyła trzy bloki z 18 punktami, siedmioma przyjęciami i sześcioma dołkami, podczas gdy przeciwko Nii Red, która zadebiutowała w Premier League, miała 12 i 13 punktów. dziury z poprawą Amerykanów. Do 5-1 wygrana przegrana.

Najwyżej notowana drużyna na świecie, Stany Zjednoczone będą miały weekendowe spotkania przeciwko azjatyckiej potęgi Chin w sobotę i Tajlandii w niedzielę, starając się utrzymać liderów turniejów, Japonię, w zasięgu ręki, jeśli Mikasa, Ganten, Gerflor i Sinoh będą obecni na całym świecie. Globalni sponsorzy i dostawcy, PLDT Home jako partner prezentujący, Rebisco, MG Philippines, Top Speed ​​​​Insurance, Asics i Maynilad jako oficjalni sponsorzy, Havas Ortega, The Look Company, Summit Outdoor Media, Marketing Media Ventures, Strong Media Advertising Solutions. 91.5 Win Radio, Filipiński Komitet Olimpijski, Filipińska Komisja Sportu, Taguig City, Quezon City i F2 Logistics jako oficjalni dostawcy.

Producentka z NCAA Division I w Pensylwanii, Franti była pod wrażeniem tego, co zobaczyła z zespołem, który obejmuje mieszankę złotych medalistów olimpijskich z Tokio i debiutantów VNL.

„To było niewiarygodne mieć taką grupę dziewcząt. To był dzisiejszy wysiłek zespołowy” – powiedział Franti, który gra we włoskim klubie Chery 76. Bardzo się z tego cieszę”.

Maddie Kingdon Richell zdobyła 11 punktów, olimpijka Chiaka Ogbugo dwa, a Amerykanie dziewięć.

Możliwość gry pod legendarnym trenerem Karshem Kiraly była dla Reida fantastyczna.

„To właściwie mój pierwszy mecz, w którym rywalizuję w USA Volleyball. To błogosławieństwo, że ten mecz rozegrano jako Franti w bardzo udanym programie Penn State wraz z kapitanem Miszą Hancockiem i środkowym obrońcą Haley Washington” – powiedział Reed. Będę tu teraz. „

READ  PGNiG zgadza się ulepszyć polską branżę biogazową

Polska, która zdobyła 12 punktów od zewnętrznej Martiny Czerniańskiej, spadła do 4:3, ale pozostała w czołowej ósemce. Polska zagra w sobotę z Belgią, aby zakończyć swoją misję w Quezon City.

Siedem najlepszych drużyn po trzytygodniowym etapie eliminacyjnym zakwalifikuje się do finału wraz z gospodarzem Turcją w Ankarze w dniach 13-17 lipca.

Kredyty obrazkowe: Noni Reyes