Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Druhna wynajmowana zawodowo ujawnia jedną rzecz, której nie zrobi

Druhna wynajmowana zawodowo ujawnia jedną rzecz, której nie zrobi

Będąc profesjonalną druhną, widzę, jak pomaga pannie młodej we wszystkim, od wieczoru panieńskiego po wybór sukienki. Załączone zdjęcie

Dla Kerstyn Walsh najlepszą reakcją, jaką może uzyskać podczas wykonywania swojej pracy, jest to, że nikt tak naprawdę nie wie, że wykonuje swoją pracę.

Powiedziała news.com.au: „Mój największy komplement pochodzi od gościa lub rodzica mówiącego:„ Och, skąd znasz pannę młodą i pana młodego? ” „

Od 2015 roku Walsh prowadzi własną firmę Hire A Bridesmaid i jak sama nazwa wskazuje, panny młode płacą jej za to, co zwykle robi jej druhna.

Pomysł ten przyszedł do Sydney po tym, jak zobaczyła, jak jeden z jej przyjaciół pośpiesznie spędza dzień ślubu, próbując uporządkować sprawy.

Dziś dwie kolejne kobiety Welch pracują z nią jako druhny, a także jako pracownik administracyjny i marketingowy. Oprócz planowania ślubu, aranżacji dnia ślubu, zajmuje się również wynajmem druhny, a także pracuje jako menadżer.

Koszt usług druhny waha się od 1900 USD za jej obecność w dniu ślubu do 8000 USD za pełne doświadczenie ślubne, od wyboru sukni po trzymanie bukietu na cały dzień, a także wszelkie koszty podróży, sukienki, fryzury lub makijażu.

Czasami będzie częścią ślubu, zwłaszcza jeśli liczby trzeba dopasować do druhny, a osoby z wewnętrznego kręgu panny młodej często wiedzą, że została zatrudniona do pomocy.

Chociaż Walsh nie ujawniła najbardziej dziwacznej prośby, którą musiała spełnić jako zawodowa druhna, podzieliła się jedną rzeczą, której odmówiła.

„Poproszono mnie o wymyślenie kilku bardzo dziwnych historii, ale osobiście zdecydowałam tego nie robić” – powiedziała.

Profesjonalna druhna Christine Walsh.  Zdjęcie / Wprowadzenie - Zdjęcie od Trent Daft
Profesjonalna druhna Christine Walsh. Zdjęcie / Wprowadzenie – Zdjęcie od Trent Daft

„Powodem, dla którego zdecydowałem się nie wymyślać szczegółowej historii tego, jak się poznaliśmy i poznaliśmy, jest po prostu to, że ktoś na weselu zada mi pytanie, na które nie znam odpowiedzi, ale gdybym był twoim przyjaciel od 20 lat, powinienem wiedzieć. „

READ  „Życie nigdy nie będzie takie samo”: Ojciec szóstki dzieci traci żonę z powodu raka

Zamiast tego Walsh woli powiedzieć, że ona i panna młoda są „nowymi przyjaciółmi”, „którzy zbliżali się coraz bardziej podczas planowania ślubu”.

Podczas gdy Walsh pracuje z narzeczonymi w najbardziej stresujących momentach planowania ślubu, nie wierzy w panny młode.

Zamiast tego Walsh powiedział, że stres wielkiego dnia „nie jest zaskakujący dla kogoś, kto stracił rozum”.

„Każdy ma swój własny poziom organizacji pod względem ilości organizacji, jakiej chce, i zakresu kontroli, jaką chce nad wydarzeniem” – powiedziała.

„Pod koniec dnia nie jest ludzką naturą planowanie dnia dla siebie i swojej drugiej połowy, w którym uwaga wszystkich jest skupiona na tobie, w którym czujesz, że jesteś oceniany na każdym kroku, w którym występuje duża presja i inni wpłacają pieniądze ”.

Największe co robić i czego nie robić na weselu

Według Walsha najważniejszą rzeczą, jaką robisz na weselach, jest klucz do cieszenia się tym wielkim dniem.

„Myślę, że najważniejszą rzeczą jest zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nie czytać zbyt wiele opinii innych ludzi. Ostatecznie chodzi o ciebie i twojego partnera” – powiedziała.

„ Twoja decyzja jest ważna, w dzisiejszych czasach tradycje są wyrzucane z lewego, prawego i środkowego okna.

„Dopóki obejmujesz rzeczy, które musisz zrobić, aby wszystko było legalne, jest to możliwe i możesz robić, co chcesz”.

A ogromne wydatki nie są konieczne, ponieważ Walsh twierdzi, że możliwe jest zorganizowanie idealnego wesela przy ograniczonym budżecie.

„Nie musisz wydawać dziesiątek i setek tysięcy dolarów, żeby było pięknie”, powiedziała. „To dzień o tobie i to się liczy”.

Jeśli chodzi o sprawy zakazane, Walsh powiedział, że jedną z najważniejszych rzeczy jest przestrzeganie okoliczności dnia.

„Nie ignoruj ​​pogody – jeśli wygląda na to, że będzie padać, bardzo mi przykro, że nie możemy tego kontrolować” – powiedziała.

READ  Kiedy podział grozi, że nas przytłoczy, Wielkanoc wzywa nas do przyjęcia naszych wrogów – Justina Duckwortha

„Jeśli musisz przenieść swój ślub do domu, dla wygody wszystkich musisz przenieść go do środka.

„Nie ma nic gorszego niż chodzenie przez cały dzień w mokrych ubraniach”.

Jej drugi mąż tego nie robi, ponieważ jeden z mężów podziękuje Walshowi, gdy dostaną zdjęcia ślubne.

Powiedziała: „To mi przeszkadza, zwierzaczku – nie czytaj przemówień z telefonów, upewnij się, że drukujesz kazania i ślubowania na kawałku papieru, bo inaczej twoje zdjęcia będą wyglądać tak, jakbyś wysyłał SMS-a”.