Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Doświadczenie Gwyneth Paltrow na nartach – NA ŻYWO: Aktorka mówi sądowi, że początkowo myślała, że ​​wypadek na nartach był „napaścią na tle seksualnym”

Doświadczenie Gwyneth Paltrow na nartach – NA ŻYWO: Aktorka mówi sądowi, że początkowo myślała, że ​​wypadek na nartach był „napaścią na tle seksualnym”

Shay Sanderson zarzuca Gwyneth Paltrow, że „zignorowała” swojego ojca podczas wypadku na nartach

Gwyneth Paltrow mówi, że przez chwilę wierzyła, że ​​kolizja na nartach w 2016 roku była w rzeczywistości napaścią na tle seksualnym i „zamarła”, gdy narty nagle „rozerwały mi nogi”.

76-letni Terry Sanderson oskarżył hollywoodzką gwiazdę o zderzenie się z nim na stoku narciarskim w Deer Valley Resort w Park City w stanie Utah w lutym 2016 r. utrata radości życia, niepokój emocjonalny i oszpecenie”.

W międzyczasie Paltrow twierdzi, że to pan Sanderson wpadł na nią – i że potem powiedział swojej córce, że jest „sławny”. Oczekuje się, że potentat Goop zostanie dziś wezwany na świadka przez adwokata pana Sandersona.

W czwartek w sądzie adwokat Sandrona, Robert Sykes, skrytykował zespół prawny gwiazdy za wypytywanie jego córki o zarzuty innej córki, że jej ojciec dopuszczał się nadużyć.

Pan Sykes twierdził, że zespół Paltrowa poszedł tą drogą tylko dlatego, że aktor był „zaniepokojony przebiegiem tej sprawy”.

„Nie można po prostu zaatakować czyjegoś charakteru, ponieważ jego klient martwi się o to, jak potoczy się ta sprawa” – powiedział.

Sanderson domaga się od Paltrow 300 000 dolarów, jednocześnie domagając się 1 dolara odszkodowania i pokrycia jej kosztów prawnych.

Adwokat Terry’ego Sandersona twierdzi, że Gwyneth Paltrow jest „zaniepokojona” przebiegiem procesu.

1679731200

Amerykański sąd orzekł, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest spowodowanie kolizji przez Gwyneth Paltrow

Amerykański sąd usłyszał, że Gwyneth Paltrow uderzyła mężczyznę od tyłu na stoku narciarskim i upadła na niego, co było „jedynym scenariuszem” wyjaśniającym jego obrażenia.

Emerytowany okulista pozywa panią Paltrow w związku z katastrofą lotniczą, w wyniku której ma połamane żebra i poważny wstrząs mózgu.

Paltrow zaprzeczył zarzutowi i złożył pozew wzajemny przeciwko Sandersonowi, twierdząc, że spowodował kolizję.

Andrei Blanco25 marca 2023 08:00

1679724000

Ekspert zeznaje na temat narciarstwa i joggingu

W czwartek ławnicy wysłuchali zeznań dr Richarda Bowena, który stwierdził, że urazy pana Sandersona mogły być spowodowane jedynie uderzeniami od tyłu.

„Został uderzony przez kogoś z boku i od tyłu, uwaga, ta osoba upadła na niego. Ludzie, którzy upadają, nie łamią sobie żeber… potrzeba czegoś innego” – powiedział.

„Gdybyś miał wybór między panem Sandersonem uderzającym panią Paltrow a Paltrow uderzającym pana Sandersona, musiałbyś wybrać panią Paltrow uderzającą pana Sandersona od tyłu i przewracającą się na niego, aby wyjaśnić złamanie żeber”.

„Gdyby porównać dwa scenariusze… jest tylko jeden, który wyjaśnia zastosowanie siły wystarczającej do złamania tych żeber, a mianowicie pani Paltrow uderza pana Sandersona od tyłu i upada na ziemię.

„W swoim rdzeniu był jak poduszka, jeśli wolisz”.

Andrei Blanco25 marca 2023 06:00

1679716800

Dlaczego Gwyneth Paltrow jest w sądzie?

Dzień aktorki Gwyneth Paltrow na stokach w Park City w stanie Utah został przerwany siedem lat temu, kiedy musiała wziąć trochę wolnego po tym, jak wpadła na innego faceta, który zszedł ze wzgórza.

Obecnie bierze udział w procesie cywilnym, który rozpoczął się we wtorek (21 marca).

Podczas wspinaczki na wzgórze 26 lutego 2016 roku została uderzona od tyłu przez innego narciarza. Była lekko ranna, za co, jak mówi, mężczyzna natychmiast przeprosił. I dodaje w swoich aktach prawnych, że jest „wstrząśnięta i zaniepokojona”.

Andrei Blanco25 marca 2023 04:00

1679713362

Graeme Massey25 marca 2023 03:02

1679709600

Gwyneth Paltrow twierdzi, że obrażenia są przesadzone

Paltrow twierdzi w swoim zgłoszeniu, że obrażenia Sandersona były przesadzone, ponieważ przeprowadzono badanie z jego lekarzem, które według prokuratury nie wykazało żadnych braków w jego funkcjach poznawczych.

Akta gwiazdy filmowej mówią, że dokumentacja medyczna pokazuje, że zdiagnozowano u niego „łagodny” wstrząs mózgu i spędził „dłuższe okresy czasu” za granicą na wakacjach po wypadku.

Ogólny widok podczas biegów wstępnych Dual Moguls w dniu 3 Międzynarodowego Pucharu Świata w Narciarstwie Intermountain Healthcare Freestyle w Deer Valley Resort 4 lutego 2023 r. w Park City w stanie Utah

W roszczeniu wzajemnym zarzuca się również, że pan Sanderson miał 15 przewlekłych problemów zdrowotnych i że rok temu powiedział swojemu lekarzowi, że jest ślepy na prawe oko, a wzrok w lewym oku się pogarsza.

„To go nie zszokowało ani nie spowodowało wstrząsu mózgu, urazu mózgu ani złamanych żeber” – stwierdza pani Paltrow w aktach.

Andrei Blanco25 marca 2023 02:00

1679706290

Gwyneth Paltrow zakwestionowała jego przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

Gwyneth Paltrow zakwestionowała jego przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

Graeme Massey25 marca 2023 01:04

1679702400

Emerytowany okulista usłyszał „histeryczne krzyki” przed uderzeniem

Pan Sanderson twierdzi, że pani Paltrow schodziła ze zbocza dla początkujących Bandana Run na Flagstaff Mountain w sposób „poza kontrolą”, Według Telewizji Sądowej.

Twierdzi, że uderzyła go tak mocno, że został wyrzucony. Na konferencji prasowej w 2019 roku powiedział, że chwilę przed zderzeniem: „Słyszał to po prostu histeryczne krzyki, jak… King Kong w dżungli czy coś”.

Terry Sanderson podczas konferencji prasowej w 2019 roku

Powiedział wtedy, że wierzy, że prędkość, z jaką została ugryziona pani Paltrow, może wyjaśnić zakres jego obrażeń. „Mała kula może zrobić wielką dziurę” – powiedział Trybuna Salt Lake.

„To było po prostu natychmiastowe”, powiedział w 2019 roku. „Zraniłem się w plecy… Czułem, że pchnęło mnie to do przodu”.

Powiedział, że pamięta, że ​​nie był w stanie się kontrolować, kiedy upadał.

„Więc to wszystko, co pamiętam do tego momentu – tylko na zewnątrz” – powiedział.

Andrei Blanco25 marca 2023 00:00

1679700950

Gwyneth Paltrow zakwestionowała jego przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

„Nie powiedziałbym, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, jesteśmy przyjaciółmi” – zeznała Paltrow.

Graeme Massey24 marca 2023 23:35

1679699999

Sąd w weekend

Ława przysięgłych powróci na salę sądową w Park City w stanie Utah o godzinie 9:00 czasu wschodniego w poniedziałek rano.

(AP)

Graeme Massey24 marca 2023 23:19

1679698869

Paltrow mówi, że nie pytała, jak Terry Sanderson czuje się po wypadku

„Uderzył mnie i byłam bardzo zdenerwowana” – powiedziała przed sądem.

Powiedziała, że ​​jej trener jazdy na łyżwach zapytał Sandersona, jak się czuje, a on odpowiedział: „Wszystko w porządku”.

Powiedziała, że ​​teraz prosi o więcej niż „jeden symboliczny dolar”.

Dodała: „Dla mnie istnieje różnica między 1 dolarem, który otrzymuję, a honorariami adwokackimi, które są zwracane”.

Graeme Massey24 marca 2023 23:01