Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rita Ora dodaje wyścigowego pulsu flakonom w panterkę i energicznemu skórzanemu paskowi

Rita Ora wybrała się na szalony spacer w piątek wieczorem, kiedy opuściła elegancką restaurację w Los Angeles w ognistym stroju w panterkę.

32-letnia piosenkarka wyglądała oszałamiająco w ostrym stroju, który składał się ze skórzanego braletu i rozkloszowanych spodni w panterkę.

Gwiazda zdecydowała się również zakryć swoją lekko stonowaną figurę beżowym futerkiem oversize.

Zdecydowała się również zostawić rozpięte niektóre guziki jej fantazyjnego płaszcza, aby pokazać jej łuskowaty brzuch.

Aby dodatkowo uzupełnić ostry wygląd, Rita założyła również czarny skórzany pasek i grube srebrne naszyjniki.

Dziki: Rita Ora, lat 32, przeszła dziką stronę w piątek wieczorem, kiedy opuściła elegancką restaurację w Los Angeles, ubrana w ognisty zespół w panterkę.
Wow: Piosenkarka wyglądała fantastycznie w ostrym stroju, który składał się ze skórzanego stanika i rozszerzanych spodni w panterkę

Zdecydowała się również stylizować swoje brudne blond zamki w ciasne loki i nosiła błyszczący makijaż, który składał się z palety smokey eye i odważnej czerwonej wargi.

Zdjęcia z późnej nocy pojawiły się po tym, jak Rita zrobiła to wcześniej w swoich mediach społecznościowych, aby zamieścić różne klipy i migawki z jej ognistego planu.

Na swoim Instagramie piękność opublikowała wiele dzikich zdjęć i pochwaliła się swoją godną pozazdroszczenia sylwetką.

Na oszałamiającym zdjęciu widać, jak piękność robi różne selfie i pozuje do kamery.

Zdjęcie podpisała: „Tak wyglądają 3 teledyski i pakowanie do podróży na 5 miesięcy…”

Piękność pojawiła się również na swoim koncie TikTok, aby pochwalić się uwodzicielskim spojrzeniem, a na filmie widać, jak gwiazda tańczy płynnie do melodii „Bombastic side eye”.

Skomentowała również na TikToku z „Feels like Friday to me”, aby zasugerować obserwującym i fanom, że będzie imprezować w ten weekend.

Wycieczka do LA ma miejsce po tym, jak Rita w zeszłym tygodniu opublikowała swoją historię na Instagramie, aby dać fanom wgląd w jej przygotowania przed nakręceniem seksownego teledysku.

Spójrz na te absy! Gwiazda zdecydowała się również zakryć swoją lekko stonowaną sylwetkę beżowym futerkiem oversize i wyeksponować je w całości

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tej jednostki

Piękno: zdjęcia z późnej nocy pojawiają się po tym, jak Rita wrzuciła na swoje media społecznościowe wcześniej w ciągu dnia, aby zamieścić różne klipy i migawki ze swojej ognistej kolekcji
Oszałamiająca: na swoim Instagramie piękność opublikowała wiele dzikich fotek i pokazała swoją godną pozazdroszczenia figurę
Pauza: Zdjęcie podpisała słowami: „Tak wyglądają 3 teledyski i 5-miesięczne pakiety podróżne…”

Nowe wydawnictwo: Wycieczka jest kontynuacją ostatniego wydawnictwa byłego jurora X Factor „Was You Only Love Me” ze stycznia i jest jej pierwszym singlem od „How To Be Lonely” z 2020 roku

A piosenkarkę można zobaczyć w białym body, gdy sfilmowała się podczas zabiegu kosmetycznego na swoim tyłku przed wielkim dniem.

Opisując wideo przeciwko Future’s Wait For U z udziałem Drake’a i Temsa, z ożywieniem uniosła brwi, gładząc swoją twarz.

Wraz z tym napisała: „ricaristudios zawsze przywracają mnie na właściwe tory po długiej podróży i przygotowaniach do mojego teledysku”.

Ostatnim wydawnictwem byłej jurorki X Factor był You Only Love Me w styczniu, jej pierwszy singiel od How To Be Lonely z 2020 roku.

Mówiąc o nowym wydawnictwie, Rita powiedziała: Z You Only Love Me i moim nadchodzącym albumem chciałam uchwycić wrażliwość, której doświadczyłam, otwierając się na miłość i wchodząc w nowy etap życia.

Uczenie się puszczania przeszłości w celu zrobienia miejsca na nowe doświadczenia to bardzo osobisty proces i czułem się zobowiązany do udokumentowania tego poprzez moją muzykę – podróż nie zawsze była łatwa, ale wyszedłem z niej silniejszy i pełen większej miłości niż kiedykolwiek myślałem, że to możliwe.

You Only Love Me był pierwszym utworem pochodzącym z wyczekiwanej nadchodzącej płyty światowej sławy piosenkarki i autorki tekstów – głęboko osobistej pracy ściśle związanej z nowym rozdziałem w życiu i karierze Ory.

Było to również pierwsze wydawnictwo Rity od czasu nawiązania współpracy z BMG, która widziała wszystkie jej przyszłe nagrania mistrzowskie i miała kontrolę artystyczną w sposób, jakiego nie miała wcześniej.

READ  Sean Locke: Koty płaczą widzom odliczanie w „emocjonalnym” hołdzie w „ostatnim odcinku” późnej komedii