Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Donald Trump rzucił pomięty artykuł w gazecie na temat Mike’a Pence’a, oskarżając go o bycie „ekstremalnie zdradzieckim”

Trump podobno powiedział Pence, że był „bardzo nielojalny”, kiedy rzucił gazetę.

„Trump publikował artykuł w gazecie o zatrudnianiu i powiedział, że sprawia, że ​​wygląda na słabego, jakby jego zespół rzucał go, gdy badali go na temat roli jego kampanii w ingerencji w rosyjskie wybory. Złożył artykuł i wyrzucił go w jego zastępca”. mówi książka.

Były wiceprezydent powiedział Trumpowi, że jego starszy doradca i zięć Jared Kushner poprosił go o wyznaczenie Lewandowskiego i zjadł lunch z Trumpem, aby porozmawiać o przeprowadzce.

Następnie Pence rzucił podartym artykułem z gazety z powrotem w Trumpa i „wskazał palcem kilka cali od klatki piersiowej”.

„Wypróbowaliśmy cię w każdym szczególe”, zawołał pan Pence. „Zrobiliśmy to dla ciebie – jako przysługę. I tak odpowiadasz? Musisz poznać swoje fakty”.

Trump zaprzecza, że ​​​​walka z Pence kiedykolwiek miała miejsce حدث.

„Historia napisana przez trzeciorzędnego reportera Michaela Bendera, że ​​Mike Pence pokłócił się o Corey Lewandowski, jest całkowicie fałszywa. W ogóle nie doszło do takiej walki, to fikcja, jak wiele innych historii napisanych w ogromnej liczbie książek o mnie wychodzić.”

„I tak piszą to, co chcą napisać, bez źródeł, sprawdzania faktów lub pytania, czy wydarzenie było dobre, czy złe. Szczerze mówiąc, jest wiele historii wymyślonych lub po prostu fikcyjnych”.

READ  COVID-19 Omicron: Wskaźniki zapisów do szkół spadają poniżej 50 procent