Dean Gagaye karze przeciwnika, Newcastle Knights przeciwko Penrith Panthers, Peter Goff, runda 7

Rozgrywający Knights, Dane Gagai, został ukarany za przeciwstawianie się serii po tym, jak nieprzyzwoicie krzyczał, wykluczając wślizg Panthers na piątej pozycji od Jarome Luai.

Kosztowna kara zaowocowała próbą przeciwko serii gier, gdy Pantery wygrały 16-15 w swojej sadze o złoty punkt.

Rycerze prowadzili 8:2 w 20. minucie, kiedy Gajai się zdenerwował, gdy wstał po interwencji Louaya, ale sędzia Peter Gough ukarał jego przechwytywanie kosztownym faulem.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

LIGA LISÓW NA ŻYWO – Lachie Miller mógł wywiercić dziury.

Obrońca Knights, Lachie Miller, ujawnia ogromne ryzyko, jakie podjął, odrzucając przedłużenie kontraktu z Rugby 7, aby spełnić swoje marzenie o Premier League.

Konferencja prasowa North Queensland | 04:35

„Dan Gagai dał plusk sędziemu”, powiedział Michael Ennis w Fox League.

– A ty nadal idziesz.

„Cóż to może być za błąd” — dodał Warren Smith.

„Wcześniej było to idealne 10 na 10 pod względem ukończonych setów.

„Wielki błąd tutaj, ponieważ pracowali tak daleko od końca”.

Gagai rzekomo powiedział: „Pierdol mnie na śmierć”, ale Gough nie kupił gwiazdy Knights i kapitana Tysona Frizella, że ​​nie był skierowany do sędziego.

— Nie, nie zaczynaj, przyjacielu — powiedział Gough.

„Wiesz, co się dzieje. Tak to zostało zrobione.”

Więcej wiadomości z NRL

ORIGIN SCOUT: odważne rozwiązanie kryzysu bluesowego przez Matty’ego; Bordowe huśtawki Slater

Dylemat: w jaki sposób hazard Panter za milion dolarów może przynieść odwrotny skutek i zagrać bezpośrednio w ręce Gusa

Centrum transferowe: Sharks zamyka gwiazdorskiego obrońcę z wieloletnim przedłużeniem

„Skończyliśmy?”: Lodowata odpowiedź Bennetta po tym, jak mózg Bromwicha zanika i gubi króliczki

READ  Bad Sports: pouczające spojrzenie na upadek Hansi Crone w serialu Netflix
Dane Gagai został ukarany za sprzeciw.źródło: FOX SPORTS

Podwajając karę w stosunku do przebiegu gry, Pantery ponownie zdobyły sześć i strzeliły gola w następnym secie przez Briana Too, zmniejszając prowadzenie do 8-6.

„Co za zwrot wydarzeń w ciągu ostatnich 60 sekund” — powiedział Smith.

Dziesiątki lampartów nigdy nie przegapią okazji, by zareagować bezpośrednio.

Dane Gagai miał wiele do powiedzenia, może być teraz trochę cicho za linią próbną.

Trudno w to uwierzyć. To było idealne przez pierwsze 20 minut. Potem daje Panterom szansę.

„Możemy rozmawiać o tej karze za sprzeciw przez jakiś czas w przyszłości, w zależności od tego, jak ta kara zostanie wdrożona”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!

Ennis skrytykował blaknięcie mózgu Gagai, co spowodowało, że Pantery wróciły do ​​rywalizacji.

„Newcastle Knights mówili przez cały tydzień, że musimy dobrze zacząć i nie możemy nic dać Panterom u siebie” – powiedział Ennis.

I to ich doświadczony człowiek Dain Gagaye rozmawia z sędzią i podaje piłkę na 30 metrów i nagle Pantery miały szansę podnieść poprzeczkę.

„Kto by pomyślał? To wszystko było z Newcastle pięć minut temu i jaka to była ogromna kara od Dana Gagaye.”

James Hooper zasugerował, że trener Gajaya, Adam O’Brien, byłby wściekły z powodu niepotrzebnego rzutu karnego w trakcie gry.

James Hooper powiedział: „Menedżer Newcastle, Adam O’Brien, będzie bardzo zły na Duńczyka Gajai”.

Wykonuje rzut karny, gdy Rycerze są w posiadaniu przeciwnika.

„Oczywiście dał sędziemu plusk i nie docenił tego”.

Próba okazała się kosztowna, ponieważ Rycerze przegrali 16-15 w thrillerze Golden Point.