Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowa gra o przytulnym życiu Palia pojawiła się na Steamie z wiosenną łatką i gigantyczną pluszową żabą

Darmowa gra o przytulnym życiu Palia pojawiła się na Steamie z wiosenną łatką i gigantyczną pluszową żabą

Palia, uroczo wyglądająca gra MMO symulująca życie, inspirowana na przykład Stardew Valley, jest w wersji beta od zeszłego roku, ale teraz jest już oficjalna WyparowaneGdzie więcej osób może go pobrać i zagrać. Wraz z tą premierą pojawia się bardzo istotna aktualizacja – patch 0.178, pełne notatki Tutaj – który dodaje nowe zadanie i świątynię do odkrycia, nowe meble i mnóstwo nowych wiosennych kwiatów i drzew, które wyrosną w Twoim ogrodzie. W sekcji „Modyfikacje” znajduje się także gigantyczna pluszowa żaba. Informacje o łatce mówią po prostu: „Czego on chce? Czy przyjdzie w pokoju?” To sprawia, że ​​wygląda to bardziej złowrogo, niż mi się wydaje, ale jak widać na zrzucie ekranu, tak nie jest NIE zło.

Palia to gra, w której masz mały dom i ogród i upiększasz wszystko, wprowadzając pętle produkcyjne dotyczące rolnictwa, uprawy, rybołówstwa i tak dalej. Mówię Dom i Ogród – dostajesz typową działkę i zaczynasz od zbudowania namiotu, ale to tutaj ostatecznie będziesz mógł zbudować pałac i wyhodować nowe wiosenne kwiaty, o których wspomniałem powyżej. Możesz zdobyć jego nasiona, polując na owady w Dolinie Kilima, a nasiona służą jako losowy przedmiot podczas tego polowania. Dolina Kilima to główny obszar gry, zawierający miasto, w którym spotkasz innych graczy. Do tego żaba, która jest dość duża i stanowi tymczasowy dodatek z okazji kulminacji kampanii z listą życzeń na Steamie. Możesz wziąć udział w serii zadań, aby otrzymać jej mini wersję dla swojego planisty.

Tymczasem Świątynia Korzeni to nowy obszar z zadaniami, które mogą prowadzić do nowych kosmetyków lub przedmiotów. Poprzednie świątynie skupiały się wokół innych elementów (wody itp.), podczas gdy Świątynia Korzenia wydaje się być motywem roślinnym. Albo jak glina. Grunt. Wiadomo, korzenie!

Co ciekawe, pozycje te dotyczą także opcji dialogowych gry, gdzie zostaniemy zapytani np.: „Czy lubisz otrzymywać wiadomości?” Przez NPC i opcję ognia Porywający jak cholera, tak, kocham listy! Ale odpowiedź typu: „Nie, litery są złe” jest reakcją naziemną. Myślisz, że spalam się na ziemię?

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o podobnym PS5 Pro

Naprawdę podobał mi się wygląd i styl bardzo krótkiej części Palii, w którą grałem tylko po to, żeby zrobić zrzut ekranu żaby. Akcja jest taka, że ​​ludzi już dawno nie ma, a spiczaści fioletowi tubylcy są zszokowani twoim wyglądem. Palia ma również zestaw zasad w stylu „bądźcie dla siebie dobrzy”, które są wyświetlane podczas rejestracji, więc się z tym zgadzam. Element monetyzacji dotyczy wyłącznie kosmetyków, ale to tylko tyle ukochany To wciąż kwestia kosmetyczna, choć twórcy wprowadzili pewne poprawki po skargach graczy. Przewodnik Pal Kiera zwraca uwagę, że zestaw trzech strojów pozwoli Ci zaoszczędzić 40 funtów. Możesz jednak wypróbować Palię za darmo para Teraz. Wielka żaba jest naprawdę zachwycająca.