Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Danny Lee o Ryanie Foxie, LIV Golf, polityce i dlaczego nie potrzebuje pieniędzy

Danny Lee o Ryanie Foxie, LIV Golf, polityce i dlaczego nie potrzebuje pieniędzy

Mając dość zwiotczałego ciała i krępowany przez mentalne demony, które podsycają toksyczną i negatywną mentalność, Danny Lee kończy PGA Tour umiejętnościami gry.

Jednak pomimo braku chemii między trasą, w której grał przez 11 sezonów, a kontrowersyjnym, finansowanym przez Arabię ​​​​Saudyjską LIV Golf Tour Lee zarabia teraz na swoim rzucie monetą, jedna rzecz się nie zmieniła — jego wsparcie i wiara w dążenie do zarobienia kolegi z Kiwi Ryana Foxa swoją własną kartę PGA Tour.

Tak więc, kiedy Fox rozpocznie turniej Masters w przyszłym miesiącu, Lee zrobi sobie przerwę w swoim harmonogramie, aby nastroić się ze swojego domu w Las Vegas i zobaczyć, jak World No. 36 idzie do pracy w Augusta National.

„Mam co do niego dobre przeczucia. Czuję, że może teraz wygrać w dowolnym miejscu na świecie ze sposobem, w jaki gra. Uderza dobrze, jego krótka gra jest dobra, znalazł sposób, aby pokonać ją trochę lepiej” powiedział mi, dodając, że Fox nadal jest jego dobrym przyjacielem.

Czytaj więcej:
*Dlaczego ten golfista nie świętuje wygranej Danny’ego Lee w wysokości 6,3 miliona dolarów w LIV Golf
* W liczbach: dlaczego Danny Lee wskoczył do LIV Golf
* OBEJRZYJ: Danny Lee wygrywa oszałamiające 6,3 miliona dolarów w LIV Tour
* Dyrektor turnieju jest sfrustrowany brakiem wsparcia Danny’ego Lee dla New Zealand Open

„Nie zdziwiłbym się, gdyby teraz wygrał PGA Tour”.

Lee wie, co to znaczy zrobić i jak trudno to osiągnąć. Wygrał Greenbrier Classic w Wirginii Zachodniej w 2015 roku. Drugie zwycięstwo w World’s Greatest Tour nie nastąpiło.

32-latek zakończył ośmioletnią suszę w zeszłym tygodniu, miesiąc po tym, jak przyjaciel i kolega z Iron Heads, Kevin Na, przekonał go, by dołączył do LIV Golf, lukratywnej wycieczki, którą sfinansował. Fundusz Inwestycji Publicznych, the Państwowy Fundusz Majątkowy Królestwo Arabii Saudyjskiej.

READ  Różnica punktów może być kluczowa dla Warriors w ich misji do finałów piłki nożnej
Kiwi golfista Danny Lee świętował zwycięstwo w LIV Tour w Tucson w zeszłym tygodniu.

Christiana Petersena / Getty Images

Kiwi golfista Danny Lee świętował zwycięstwo w LIV Tour w Tucson w zeszłym tygodniu.

Lee zarobił imponujące 4 miliony USD (6,3 miliona NZD) za zwycięstwo w Tucson w swoim drugim starcie, tyle samo, co zarobił na każdym z 14 turniejów Tour 5 milionów dolarów na imprezę drużynową.

Źródło przerażających pieniędzy doprowadziło do oskarżeń o pranie sportu i krytykę graczy, którzy wyskoczyli ze statku, w tym Lee.

Nie mówię o polityce ani nic w tym stylu. I powiedziano mi, że nigdy nie leżało to w moim najlepszym interesie.

„Tak, pieniądze są lepsze. Ale tak naprawdę nie potrzebowałem pieniędzy. Gram w PGA Tour od ponad 11 lat i zarobiłem 16 milionów dolarów, a moja emerytura jest ustalona. martwić się o pieniądze do końca życia”.

Danny Lee świętował swoje zwycięstwo LIV w Arizonie w zeszłym tygodniu, kiedy uderzył puttem z dystansu i wygrał play-off.

Liść golfa

Danny Lee świętował swoje zwycięstwo LIV w Arizonie w zeszłym tygodniu, kiedy uderzył puttem z dystansu i wygrał play-off.

Lee, który podpisał wieloletni kontrakt z LIV i świętował zwycięstwo w zeszłym tygodniu kolacją w Las Vegas Strip, twierdzi, że za decyzją o dołączeniu do trasy składającej się z wydarzeń rozgrywanych na 52 dołkach stał element zespołu i skrócony harmonogram. , nie licząc cięć i innego wynagrodzenia (48).Gracz w polu 120 000 $.

Niedawno rozwiedziony z Yoomi Kongiem, Lee doznał różnych obrażeń, w tym złamanych żeber, w ostatnich latach i odnotował 18 wycofań w PGA Tour.

„Nie mam złych rzeczy do powiedzenia na temat PGA Tour, poza tym, że grałem kilka tygodni z rzędu. Nie grałem wystarczająco dobrze, aby wziąć miesiąc przerwy lub coś w tym rodzaju. Musiałem nadrobić zaległości zdobyć punkty, aby dostać się do listy FedEx top 50 lub FedEx top 100.

„Teraz nie muszę się o to martwić. Mogę trenować więcej i wziąć wolne, mogę przygotować się do następnego wydarzenia i pojechać ze świeżym umysłem i ciałem. Mogę włożyć w to 110%. „

READ  Rekruci futbolu w Oklahomie: pięciogwiazdkowy WR Brandon Inniss zobowiązuje się do Sooners w CBS Sports HQ
Danny Lee uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim kolega Kiwi Ryan Fox, na zdjęciu, wygra PGA Tour.

Luke’a Walkera/Getty Images

Danny Lee uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim kolega Kiwi Ryan Fox, na zdjęciu, wygra PGA Tour.

Zasadniczo Lee przeszedł od anulowania, aby zachować swoją kartę PGA Tour w 26-28 wydarzeniach rocznie, wszystkie z brakiem pewności siebie, do 14 trzydniowych turniejów, w tym jednego w Adelaide w przyszłym miesiącu.

Ten harmonogram doprowadził do tego, że LIV jest określany jako „trasa emerytalna”, a są tam wielkie nazwiska, takie jak Dustin Johnson, Phil Mickelson, Brooks Koepka, Sergio Garcia, Bryson DeChambeau i Cam Smith.

„Można zobaczyć najlepszych graczy na świecie przez trzy dni. Wszędzie jest muzyka, namioty widzów i sposób, w jaki to ustawiają, jest niewiarygodny” – powiedział, kpiąc z napisu Retirement Tour.

Kto wie, Liv może kiedyś przyjechać do Nowej Zelandii – Lee tego nie wyklucza – chociaż prawdopodobnie wystąpiłby w New Zealand Open po raz pierwszy od 2009 roku.

Kiwi golfista Danny Lee zarobił 4 miliony dolarów po wygraniu turnieju LIV Golf w Arizonie w zeszłym tygodniu.

Christiana Petersena / Getty Images

Kiwi golfista Danny Lee zarobił 4 miliony dolarów po wygraniu turnieju LIV Golf w Arizonie w zeszłym tygodniu.

Michael Glading został skrytykowany na turnieju w tym miesiącu za to, że nie wspierał National Open, a Lee powiedział, że teraz to się zmieni, ponieważ nie był wciśnięty między dwa wydarzenia PGA Tour, których nie mógł przegapić w przeszłości.

„Harmonogram by mi na to nie pozwolił. Mogłem to zrobić, ale po pominięciu 2-3-4 tygodni w PGA Tour straciłbyś 20-30-40 punktów.

„Chciałbym zagrać w New Zealand Open. Tak, absolutnie”.