Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Danny Lee o Ryanie Foxie, LIV Golf, polityce i dlaczego nie potrzebuje pieniędzy

Mając dość zwiotczałego ciała i krępowany przez mentalne demony, które podsycają toksyczną i negatywną mentalność, Danny Lee kończy PGA Tour umiejętnościami gry.

Jednak pomimo braku chemii między trasą, w której grał przez 11 sezonów, a kontrowersyjnym, finansowanym przez Arabię ​​​​Saudyjską LIV Golf Tour Lee zarabia teraz na swoim rzucie monetą, jedna rzecz się nie zmieniła — jego wsparcie i wiara w dążenie do zarobienia kolegi z Kiwi Ryana Foxa swoją własną kartę PGA Tour.

Tak więc, kiedy Fox rozpocznie turniej Masters w przyszłym miesiącu, Lee zrobi sobie przerwę w swoim harmonogramie, aby nastroić się ze swojego domu w Las Vegas i zobaczyć, jak World No. 36 idzie do pracy w Augusta National.

„Mam co do niego dobre przeczucia. Czuję, że może teraz wygrać w dowolnym miejscu na świecie ze sposobem, w jaki gra. Uderza dobrze, jego krótka gra jest dobra, znalazł sposób, aby pokonać ją trochę lepiej” powiedział mi, dodając, że Fox nadal jest jego dobrym przyjacielem.

Czytaj więcej:
*Dlaczego ten golfista nie świętuje wygranej Danny’ego Lee w wysokości 6,3 miliona dolarów w LIV Golf
* W liczbach: dlaczego Danny Lee wskoczył do LIV Golf
* OBEJRZYJ: Danny Lee wygrywa oszałamiające 6,3 miliona dolarów w LIV Tour
* Dyrektor turnieju jest sfrustrowany brakiem wsparcia Danny’ego Lee dla New Zealand Open

„Nie zdziwiłbym się, gdyby teraz wygrał PGA Tour”.

Lee wie, co to znaczy zrobić i jak trudno to osiągnąć. Wygrał Greenbrier Classic w Wirginii Zachodniej w 2015 roku. Drugie zwycięstwo w World’s Greatest Tour nie nastąpiło.

32-latek zakończył ośmioletnią suszę w zeszłym tygodniu, miesiąc po tym, jak przyjaciel i kolega z Iron Heads, Kevin Na, przekonał go, by dołączył do LIV Golf, lukratywnej wycieczki, którą sfinansował. Fundusz Inwestycji Publicznych, the Państwowy Fundusz Majątkowy Królestwo Arabii Saudyjskiej.

READ  NRL: Parramatta Ailes, West Tigers, Jackson Hastings, cel polowy utonął węgorza w thrillerze w Poniedziałek Wielkanocny
Kiwi golfista Danny Lee świętował zwycięstwo w LIV Tour w Tucson w zeszłym tygodniu.

Christiana Petersena / Getty Images

Kiwi golfista Danny Lee świętował zwycięstwo w LIV Tour w Tucson w zeszłym tygodniu.

Lee zarobił imponujące 4 miliony USD (6,3 miliona NZD) za zwycięstwo w Tucson w swoim drugim starcie, tyle samo, co zarobił na każdym z 14 turniejów Tour 5 milionów dolarów na imprezę drużynową.

Źródło przerażających pieniędzy doprowadziło do oskarżeń o pranie sportu i krytykę graczy, którzy wyskoczyli ze statku, w tym Lee.

Nie mówię o polityce ani nic w tym stylu. I powiedziano mi, że nigdy nie leżało to w moim najlepszym interesie.

„Tak, pieniądze są lepsze. Ale tak naprawdę nie potrzebowałem pieniędzy. Gram w PGA Tour od ponad 11 lat i zarobiłem 16 milionów dolarów, a moja emerytura jest ustalona. martwić się o pieniądze do końca życia”.

Danny Lee świętował swoje zwycięstwo LIV w Arizonie w zeszłym tygodniu, kiedy uderzył puttem z dystansu i wygrał play-off.

Liść golfa

Danny Lee świętował swoje zwycięstwo LIV w Arizonie w zeszłym tygodniu, kiedy uderzył puttem z dystansu i wygrał play-off.

Lee, który podpisał wieloletni kontrakt z LIV i świętował zwycięstwo w zeszłym tygodniu kolacją w Las Vegas Strip, twierdzi, że za decyzją o dołączeniu do trasy składającej się z wydarzeń rozgrywanych na 52 dołkach stał element zespołu i skrócony harmonogram. , nie licząc cięć i innego wynagrodzenia (48).Gracz w polu 120 000 $.

Niedawno rozwiedziony z Yoomi Kongiem, Lee doznał różnych obrażeń, w tym złamanych żeber, w ostatnich latach i odnotował 18 wycofań w PGA Tour.

„Nie mam złych rzeczy do powiedzenia na temat PGA Tour, poza tym, że grałem kilka tygodni z rzędu. Nie grałem wystarczająco dobrze, aby wziąć miesiąc przerwy lub coś w tym rodzaju. Musiałem nadrobić zaległości zdobyć punkty, aby dostać się do listy FedEx top 50 lub FedEx top 100.

„Teraz nie muszę się o to martwić. Mogę trenować więcej i wziąć wolne, mogę przygotować się do następnego wydarzenia i pojechać ze świeżym umysłem i ciałem. Mogę włożyć w to 110%. „

Danny Lee uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim kolega Kiwi Ryan Fox, na zdjęciu, wygra PGA Tour.

Luke’a Walkera/Getty Images

Danny Lee uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim kolega Kiwi Ryan Fox, na zdjęciu, wygra PGA Tour.

Zasadniczo Lee przeszedł od anulowania, aby zachować swoją kartę PGA Tour w 26-28 wydarzeniach rocznie, wszystkie z brakiem pewności siebie, do 14 trzydniowych turniejów, w tym jednego w Adelaide w przyszłym miesiącu.

Ten harmonogram doprowadził do tego, że LIV jest określany jako „trasa emerytalna”, a są tam wielkie nazwiska, takie jak Dustin Johnson, Phil Mickelson, Brooks Koepka, Sergio Garcia, Bryson DeChambeau i Cam Smith.

„Można zobaczyć najlepszych graczy na świecie przez trzy dni. Wszędzie jest muzyka, namioty widzów i sposób, w jaki to ustawiają, jest niewiarygodny” – powiedział, kpiąc z napisu Retirement Tour.

Kto wie, Liv może kiedyś przyjechać do Nowej Zelandii – Lee tego nie wyklucza – chociaż prawdopodobnie wystąpiłby w New Zealand Open po raz pierwszy od 2009 roku.

Kiwi golfista Danny Lee zarobił 4 miliony dolarów po wygraniu turnieju LIV Golf w Arizonie w zeszłym tygodniu.

Christiana Petersena / Getty Images

Kiwi golfista Danny Lee zarobił 4 miliony dolarów po wygraniu turnieju LIV Golf w Arizonie w zeszłym tygodniu.

Michael Glading został skrytykowany na turnieju w tym miesiącu za to, że nie wspierał National Open, a Lee powiedział, że teraz to się zmieni, ponieważ nie był wciśnięty między dwa wydarzenia PGA Tour, których nie mógł przegapić w przeszłości.

„Harmonogram by mi na to nie pozwolił. Mogłem to zrobić, ale po pominięciu 2-3-4 tygodni w PGA Tour straciłbyś 20-30-40 punktów.

„Chciałbym zagrać w New Zealand Open. Tak, absolutnie”.