Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bezpośredni wpływ Brendona McCulluma na Anglię jest widoczny w teście przeciwko Czarnemu Pucharowi

Ian Anderson jest starszym reporterem sportowym w firmie Stuff

Analityka: Brendon McCollum potrzebował mniej niż godziny, aby stać się w Anglii bardziej sławnym niż królowa.

Pięć godzin później nie było niespodzianką, gdy usłyszał wołania wzywające jego głowę.

Cóż, w tym pierwszym ogłoszeniu jest trochę, że Beatlesi są więksi niż Jezus, ale były kapitan krykieta w Nowej Zelandii szybko sprostał całemu szumowi wokół swojej randki, zanim, w tym angielskim z manier, rzeczy zmieniły się w krem.

Trener reprezentacji Anglii Brendon McCollum, po prawej, obserwuje z balkonu drużyny podczas pierwszego dnia pierwszego testu przeciwko Nowej Zelandii w Lords.

Stu Forster / Getty Images

Trener reprezentacji Anglii Brendon McCollum, po prawej, obserwuje z balkonu drużyny podczas pierwszego dnia pierwszego testu przeciwko Nowej Zelandii w Lords.

Nowy szef Anglii obserwował, jak jego dawna drużyna rozpada się pierwszego dnia pierwszego testu na Lords, gdy czarne puchary zostały wysłane za pierwsze 132 trafienia.

„Chce, aby wszyscy czuli, według jego słów,„ 10 stóp wzrostu ”- powiedział nowy kapitan Ben Stokes o McCollum przed przesłuchaniem.

Chociaż mogą być wątpliwości co do tego, jak duży wpływ może wywrzeć McCollum po zaledwie tygodniu kierowania – a nie na boisku w Londynie – jasne było, że Stokes i jego koledzy cieszyli się z jego pragnienia doświadczenia onieśmielającego składu. Od wyników, aby przenieść mecz do najbardziej ostentacyjnych przeciwników.

Z tego właśnie McCollum był najbardziej znany, gdy był kapitanem Nowej Zelandii, i wydaje się, że plan został szybko przeniesiony na jego nowo odkrytą lojalność.

Stuart Broad z Anglii świętuje po wydaleniu Devona Conwaya z Nowej Zelandii podczas gorączkowego dnia.

Gareth Copley / Getty Images

Stuart Broad z Anglii świętuje po wydaleniu Devona Conwaya z Nowej Zelandii podczas gorączkowego dnia.

Gospodarze wynajęli cztery, potem pięć, a potem sześć wpadek, ponieważ wypróbowani i zaufani aktywiści James Anderson i Stewart Broad przebili się przez rankingi mistrzów świata testowego, jakby byli na 12. Ilford.

Nowa Zelandia była 7-3 po 43 piłkach, Anglik Jack Leach kontuzjował się oszczędzając limit na boisku, a rzekomo skromny eksperymentalny krykieta miał całą obsesyjną energię McCullum Twenty20 rund.

W dniu, który rozpoczął się długimi obchodami w Wielkiej Brytanii z okazji platynowego jubileuszu królowej, zadano żartobliwe pytania, czy nie jest za późno, aby dodać ją do przyjęcia urodzinowego królowej wydanego w czwartek.

Fani sportu w Anglii są pod ścisłą kontrolą. Obecny szef męskiej piłki nożnej, Gareth Southgate, zasłużył sobie na podziw i szacunek okazywane przez Grahama Taylora, Steve’a McClarena, Svena-Gorana Erikssona, Roya Hodgsona i McColluma, ponieważ nie tylko udało mu się uniknąć ośmieszenia tabloidów, ale szybko zyskał sympatyczny status, jeśli odmienił losy Demo Anglii.

Znalazł bardzo łatwy sposób, aby stać się geniuszem, zatrudniając dwóch najlepszych dostępnych szybkich kręgli.

Żaden gracz w historii testów nie rozegrał więcej rund testowych na jednym boisku niż James Anderson (50) i Stewart Broad (49) w Lords, a po tym, jak duet weteranów nie był mile widziany na Caribbean Tour, duet weteranów natychmiast wrócił do domu, gdy był nękany i dręczony goście.

Matthew Potts zagrał tylko raz w „The Home of Cricket” przed debiutem w wersji demo, ale natychmiast wrócił do domu, gdy pod wpływem wpływu Stokesa Kane Williamson był jego pierwszym strażnikiem testowym i jeszcze bardziej urzekł cię, zanim utykał z powodu skurczu mięśni.

Kapitan reprezentacji Anglii Ben Stokes powiedział, że nowy trener sprawił, że zawodnicy poczuli się 3 metry wzrostu.

Gareth Copley / Getty Images

Kapitan reprezentacji Anglii Ben Stokes powiedział, że nowy trener sprawił, że zawodnicy poczuli się 3 metry wzrostu.

Butts uczęszczał do tego samego liceum w Sunderland, co Jordan Pickford, bramkarz Anglii, i pokazał, że ma podobne dobre ręce, dodając dwa gole.

McCollum, były posiadacz akcji, wyglądał, jakby wymachiwał lepką, magiczną różdżką w ręce graczy z Anglii.

Po roku wyglądania, jakby nie mogli złapać Covida, obręcz gospodarzy wywołała hity w Nowej Zelandii, wywołane przez seksowną przynętę Jonny’ego Bairstowa, która usunęła Willa Younga w trzeciej rundzie.

Aby ukoronować pamiętny dzień dla nowego trenera, trzynastego meczu w reprezentacji Anglii odbyło się półwieczne stoisko, a Zach Crowley wyglądał czasami jak mama z dużym pudełkiem, aż do upadku z Kyle’em Jamiesonem.

Ale rzekome mocne strony Anglii – doświadczenie i umiejętności Joe Roota, Stokesa i Bairstow – spadały szybciej niż zachodzące słońce, a 10-metrowy ładunek McColluma spadł o połowę, gdy niegrzecznie przypomniano mu o skali zadania.

Oczywistą przepowiednią po jego nominacji było to, że chociaż mogą nie być od razu dobrzy, Anglia nigdy nie będzie nudna.

Jednak pierwszego dnia McColluma w biurze nikt nie spodziewał się wielkiego dramatu. Co dalej na Ziemi?

READ  Karta Matty Cash Aston Villa może otrzymać niespodziankę w przyszłym miesiącu