Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Creso Pharma ASX: CPH uruchamia kanały e-commerce i wchodzi na polski rynek

Creso Pharma ASX: CPH uruchamia kanały e-commerce i wchodzi na polski rynek

Subskrypcja

Otrzymuj jako pierwszy wiadomości zmieniające rynek

  • Creso Pharma (CPH) uruchamia nowe kanały e-commerce i rozwija się w Polsce z zabezpieczeniem pierwszego zamówienia
  • Te kanały e-commerce będą obsługiwać szereg produktów Creso Pharma przeznaczonych dla sektorów zdrowia ludzkiego, sportu i wellness
  • Creso Pharma weszła również na polski rynek zdrowia zwierząt po złożeniu zamówienia o wartości 54 120 CHF (80 141 AUD) od Polvet.
  • Ten zakup dotyczy Creso Pharma Hemp Flour Anibidiol Granules dla zwierząt domowych i inwentarza żywego w celu wsparcia przedoperacyjnego radzenia sobie ze stresem
  • Creso Pharma zamknęła rynek bez zmian, ponieważ akcje były notowane po 12 centów za akcję

Creso Pharma (CPH) uruchomiło nowe kanały e-commerce i rozszerzyło działalność w Polsce dzięki zabezpieczeniu pierwszego zamówienia zakupu.

kanały e-commerce

Kanały e-commerce już działają i będą obsługiwać szereg nowych produktów dla zdrowia ludzkiego dla Creso Pharma przeznaczonych dla sektorów zdrowia, sportu i wellness.

Obejmuje ona linię cannaDOL firmy, która zostanie nazwana nową marką Born to move.

Produkty stworzone do ruchu obejmują cannaDOL Booster do stosowania przed aktywnościami sportowymi i rekreacyjnymi, cannaDOL Activating Gel o działaniu uspokajającym i relaksującym oraz cannaDOL Recovery, który wspomaga regenerację po aktywności fizycznej i sportowej.

Produkty te oparte są na nowo opracowanej i innowacyjnej technologii CBD opartej na herbacie konopnej firmy Creso Pharma.

Creso Pharma początkowo kieruje swoją ofertę do klientów ze Szwajcarii, a roczne wydatki na mieszkańca w Szwajcarii wynoszą 2500 CHF (3692,80 USD) na rynku związanym ze sportem wynoszącym 21 mld CHF (31 mld USD).

Asortyment Creso Pharma „Born to move”

Creso Pharma jest przekonana, że ​​produkty te utorują drogę grupie nowych konsumentów i pomogą firmie rozszerzyć jej obecność w Szwajcarii.

Dyrektor ds. operacji międzynarodowych Jorge Wernley skomentował produkty.

„Po uruchomieniu naszej nowej platformy e-commerce z odnowioną rodziną produktów cannaDOL, możemy teraz bezpośrednio dotrzeć do konsumentów i odblokować inny potencjał dochodowy oraz łatwy w zarządzaniu rynek” – powiedział Wernli.

READ  Rothermere zgadza się na przedłużenie terminu, aby właściciel Daily Mail stał się prywatnym | Codzienna poczta i ogólne zaufanie

„Będziemy nadal wykorzystywać możliwości rozwoju w całej Europie i możemy teraz skoncentrować się zarówno na biznesie, jak i ścieżce bezpośrednio do konsumenta”.

Ekspansja Polski

Creso Pharma weszła również na polski rynek zdrowia zwierząt po złożeniu zamówienia o wartości 54 120 CHF (80 141 AUD) od Polvet.

Ten zakup dotyczy granulowanego produktu ANB na bazie mąki konopnej firmy Creso Pharma dla dużych zwierząt domowych, zwierząt gospodarskich i zwierząt towarzyszących.

Te granulki są przeznaczone do stosowania u zwierząt domowych i inwentarza żywego przed i po zabiegu, ponieważ wspomagają zarządzanie stresem i poprawiają samopoczucie.

Polvet to firma medyczno-farmaceutyczna świadcząca usługi dla zwierząt i ludzi na terenie całego kraju. Ma trzy kliniki dla zwierząt w całej Australii.

Prezes Polvetu Oliwier Theodorowski skomentował współpracę.

„W Polvet chętnie współpracujemy z firmami w celu opracowywania, produkcji i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, takich jak mąka konopna na bazie anibidiolu” – powiedział dr Theodorovsky.

„Anibidiol jest wyjątkowy i nie możemy się doczekać budowania tego sukcesu z Creso Pharma”.

Creso Pharma zamknęła rynek bez zmian, ponieważ akcje były notowane po 12 centów za akcję.