Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: Podróżnym, którzy odwiedzili witrynę w Sydney, kazano się przetestować

Urzędnicy ds. Zdrowia proszą każdego w Nowej Zelandii, kto był w Westfield Bondi Junction – w tym na parkingu – w Sydney Bondi Junction 12 czerwca między 11 rano a południem lub 13 czerwca między 13:00 a 14:00 i 16:30 o natychmiastowe przystąpienie do testu .

obrazek: Francja Agencja prasowa

Aktualizacja już wkrótce Dzisiaj w Sydney zgłoszono dwa nowe przypadki Covid-19, oba połączone z ruchliwym centrum handlowym popularnym wśród odwiedzających Nową Zelandię.

Dyrektor Departamentu Zdrowia, Caroline McKelney, powiedziała, że ​​zmiana w poradach dla Nowozelandczyków została dokonana po tym, jak urzędnicy NSW potwierdzili, że całe centrum handlowe i parking są na miejscu. Ciekawa strona, a nie tylko wybrane sklepy.

„Każdy, kto uczestniczył w tym miejscu, powinien również zadzwonić do Healthline pod numer 0800358 5453. Zostań w domu, dopóki nie uzyskasz negatywnego wyniku testu.

„Powinieneś nadal monitorować objawy, a jeśli wystąpią, ponownie poddaj się testom” – powiedziała.

Dr McKilney powiedział, że podróżowanie bez kwarantanny pozostanie na razie na miejscu.

„Nadal uważnie monitorujemy sytuację w NSW – tak jak robimy to, gdy pojawi się jakikolwiek taki przypadek społeczności – i w razie potrzeby wydamy zaktualizowane porady zdrowotne”.

Dwie nowe sprawy sprowadzają ostatnie sprawy społeczności w NSW do sześciu.

Przypadki zostały powiązane z wysoce zaraźliwym wirusem delta.

Pracownik służby zdrowia rejestruje mieszkańca na kampanię koronawirusa Covid-19 za pośrednictwem ośrodka testowego w Bondi Beach w Sydney 17 czerwca 2021 r.

obrazek: Francja Agencja prasowa

READ  Nowy kompleks apartamentów w Auckland skierowany do najemców