Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: Między uwięzieniem a przelaniem w Europie

Przegląd sytuacji zdrowotnej w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Polska się odbudowuje

Na granicy polsko-niemieckiej zaostrzają się ograniczenia zdrowotne Polska Wzrost liczby przypadków Govt-19, 21 000 nowych potwierdzonych przypadków i 140 zgonów w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jeśli Berlin planuje zaostrzyć lub przedłużyć swoje środki kontroli sanitarnej, Warszawa będzie miała już czwarty 3-tygodniowy okres lokautu, według polskiego ministra zdrowia Adama Nidzeilskiego, który przypisał sytuację brytyjskiej zmienności:

„Przyspieszenie infekcji spowodowane jest głównie rozwojem wariantu brytyjskiego. Można powiedzieć, że brytyjska mutacja wirusa koronowego modyfikuje inne. W Polsce udział tego wariantu brytyjskiego w zanieczyszczeniach wynosi od 60 do 80%. Wariant ten jest bardzo zaraźliwa, niestety bardzo dotkliwa ”.

Nowy zamek spowoduje zamknięcie teatrów, kin, hal sportowych i większości centrów handlowych od 20 marca do 9 kwietnia.

Uczniowie klas od pierwszej do trzeciej muszą przejść na kształcenie na odległość. W całym kraju bary i restauracje były już zamknięte, a studenci powyżej 10 roku życia byli już w domu od kilku miesięcy.

Ponad 2 miliony biegunów zostało zakażonych wirusem koronowym od zeszłorocznej erupcji. W sumie zginęło 49 000 osób.

Ukierunkowana kontrola we Francji

Zmiana krajobrazu, Francja6500 osób przybyło do centrum Marsylii, aby świętować święto równin, w przebraniu i bez masek. Festiwal, oczywiście nierozpoznany, został opisany jako nieodpowiedzialny przez policję, która pod koniec popołudnia rozproszyła publiczność.

W przeciwieństwie do Nicei w Lazurowym Wybrzeżu Marsylia nie została objęta nowymi przepisami, które weszły w życie w sobotę na co najmniej cztery tygodnie w 16 sektorach (osiem w Ile-de-France, pięć w Hots-de-France , pięć w Sekwanie Morskiej, Euro i Alpach Morskich). Ale obowiązują tam zwykłe ograniczenia w zwalczaniu rozprzestrzeniania się Govt-19, w tym kontrolowanie tłumów i noszenie masek.

W Hiszpania, W Barcelonie w ten weekend tysiąc młodych ludzi zostało wydalonych z dzielnicy urodzenia. Okolica stała się miejscem spotkań młodych ludzi, którzy spotykają się, aby pić bez poszanowania środków zdrowotnych, a ludzie z sąsiedztwa są zmęczeni tymi spotkaniami.

READ  PepsiCo odzyskuje swoje obecności w największym polskim sklepie spożywczym Biedronce

W Włochy, Ponad 300 000 nowoczesnych szczepionek dotarło do wojskowego lotniska Prodigy de Marine, około 40 km na południe od Rzymu, będącego krajowym centrum dystrybucji szczepionek we Włoszech. To największy blok Moderny, jaki kiedykolwiek otrzymał w kraju.

Ponieważ połowa Włoch została już przetrzymywana w nowym więzieniu, a druga połowa została uwięziona, Sardynia przeniosła się do Orange Zone, co oznacza, że ​​obiady na tarasie, które zauważyliśmy w ten weekend, minęły, przynajmniej na chwilę.

Następnie Zjednoczone Królestwo, Kraj pobił nowy rekord szczepień. Ponad 870 000 leków (873 784) zostało wydanych w ciągu jednego dnia w tę niedzielę.

Do Stany Zjednoczone, Zarządzono ponad trzema milionami woluminów.

Walczy ze środkami zdrowotnymi na całym świecie

W sobotę tysiące ludzi protestowało w kilku krajach europejskich (Niemcy, Holandia, Austria, Bułgaria, Szwajcaria, Serbia, Polska, Francja i Wielka Brytania).Dyktatura„Kontrole zdrowia przed epidemiami, z których część wzrosła.

Co najmniej 36 osób zostało zatrzymanych w Londynie podczas jednej z nich, a kilku policjantów zostało rannych. W Castle (środkowe Niemcy) doszło do starć, w których policja użyła gazu pieprzowego, pałek i armatek wodnych.

Z „Stop Corona Terrorism” lub „The Coward is a Hoax” można przeczytać niektóre znaki firmowane przez protestujących od Montrealu po Belgrad.