Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ING refinansuje fundusz AEW Logistics Fund do 580 mln USD

Jeffrey de Vibre
© D.R.

Działając jako jedyny koordynator i organizator, ING ogłasza łączną kwotę 580 milionów dolarów refinansowania ogólnoeuropejskiego portfela funduszu logistycznego zarządzanego przez AEW. Konsorcjum pożyczkodawców obejmuje PPP, Berlin Hype, NN Investment Partners i AIP. Portfel refinansowany składa się z 42 istniejących i rozwijających się obiektów logistycznych klasy A zlokalizowanych w głównych lokalizacjach w 4 krajach (Niemcy, Czechy, Polska i Holandia), zajmujących powierzchnię około 1 200 000 m².

Dzięki refinansowaniu całkowite zadłużenie funduszu przekroczyło 1,2 mld USD, po refinansowaniu francuskiego portfela (58 istniejących aktywów logistycznych zlokalizowanych jest w głównych centrach logistycznych o powierzchni około 1 750 000 mln w czerwcu 2020 r., Zorganizowano przez ING).

Według komunikatu prasowego „Logistyka stale powiększa i poszerza obszar głównych europejskich centrów logistycznych, osiągając ponad 4 miliardy dolarów zarządzanych aktywów. Fundusz będzie realizował swoją strategię inwestycyjną „embedded to core”, tworząc i produkując strategiczne aktywa premium, które są trudne do skopiowania.

„Cieszymy się, że możemy wspierać AEW w paneuropejskiej strategii rozwoju funduszu logistycznego, budując nowe parki w akredytowanych centrach i ograniczając ich odpływy czynszowe w celu zwiększenia ich wartości” – powiedział Jeffrey de Vibre, współprzewodniczący Real Estate Fund France. Fundusz ilustruje zdolność ING do strukturyzowania i usprawniania złożonych i transgranicznych transakcji poprzez łączenie aktywów trwałych i nowych aktywów. Odzwierciedlają również zakres naszej obecności geograficznej w Europie. „

W tej transakcji Clifford Sans działał jako konsultant po stronie pożyczkodawcy oraz jako doradca ds. Pieniędzy po stronie DeParty Progress Mafia i pożyczkodawcy.

READ  Inflacja w Polsce nieznacznie wzrosła w lipcu