Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Clarke Gifford opuszcza Moving Houses TVNZ, a nowym gospodarzem został były All Black Andrew Ellis

Clarke Gifford opuszcza Moving Houses TVNZ, a nowym gospodarzem został były All Black Andrew Ellis

Clark Gayford zatrzaskuje drzwi programu „Przeprowadzki” TVNZ. Foto/TVNZ

Clarke Gifford zamyka drzwi w TVNZ przeprowadzka.

Mąż byłej premier Jacindy Ardern odejdzie z popularnego programu telewizyjnego ze względu na „inne obowiązki” – ogłosił dziś rano nadawca państwowy.

W oświadczeniu wydanym do OgłaszaćOjciec jednego dziecka powiedział, że wycieczka mu się podobała, ale był bardzo rozczarowany rozstaniem z programem, ponieważ oznaczałoby to także pożegnanie z „najlepszymi Kiwi, jakich kiedykolwiek spotkał” po drodze.

Clark Gifford był gospodarzem Moving Houses przez dwa sezony. Foto/TVNZ

przeprowadzka „To był wspaniały występ” – powiedział, dodając: „Naprawdę podobał mi się ten wyjazd. Kto nie lubi ogromnych ciężarówek, ogromnych maszyn, które czasami napotykają prawie nieprzejezdne drogi? Ale to, co mnie najbardziej rozczarowało, to o tym, że nie wrócisz, jest to, że: „Spotykasz najlepszych Nowozelandczyków, którzy kiedykolwiek podejmują się tych wielkich projektów marzeń. To recykling na masową skalę”.

Gayford było gospodarzem dwóch sezonów popularnego programu, w którym śledzimy nowozelandzkie rodziny, pary i pojedyncze osoby, które przeprowadzają swoje wymarzone domy w idealne lokalizacje. W poprzednich odcinkach nowozelandzkie małżeństwo Brett i Hollis przenosiło 100-letni kościół z Waikaka do Arrowtown, a Jacob i Theresa przenosili willę z Auckland do Martinborough i wykonywali wiele innych ekscytujących przeprowadzek.

Ale to nie tylko smutna wiadomość, gdyż TVNZ ujawniła, że ​​gospodarzem, który zajmie jego miejsce, będzie nikt inny jak były członek All Black Andrew Ellis.

Andrew Ellis przejmuje stanowisko gospodarza programu Moving Houses w TVNZ.  Foto/TVNZ
Andrew Ellis przejmuje stanowisko gospodarza programu Moving Houses w TVNZ. Foto/TVNZ

Ellis, wielokrotnie nagradzany projektant krajobrazu, powiedział o swojej nowej roli gospodarza, że ​​jest „podekscytowany” dołączeniem do zespołu i nie może się doczekać kolejnej „wycieczki”.

„Naprawdę podobało mi się oglądanie serialu i podziwiałem umiejętności i wiedzę kierowców, którzy poruszali się po najniebezpieczniejszych drogach Nowej Zelandii, podziwiając jednocześnie ambicje i aspiracje nowozelandzkich właścicieli domów, którzy podjęli się tych epickich posunięć, aby zrealizować swoje wymarzone domy ,” powiedział. „To będzie kolejna szalona przejażdżka i nie mogę się doczekać”.

Tymczasem odchodzący gospodarz, Gifford, udzielił Ellisowi błogosławieństwa, mówiąc, że program jest w „dobrych rękach”.

READ  Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: francuski maratończyk Mourad Amdouni wydaje się sabotować swoich rywali, pozbawiając ich wody

„Nie będę grać w tym sezonie ze względu na inne obowiązki, ale teraz Andy jest w dobrych rękach i nie ma wątpliwości, że będzie wstawał w nocy znacznie lepiej, niż byłem w stanie osiągnąć” – powiedział Gifford.

Ellis po raz pierwszy zyskał popularność w Nowej Zelandii podczas swojej kariery w drużynie All Blacks, gdzie rozegrał 28 meczów testowych i był częścią drużyny, która w 2011 roku zdobyła Puchar Świata w Rugby.

Sezon trzeci przeprowadzka Obecnie jest w fazie produkcji i powróci do TVNZ1 i TVNZ+ jeszcze w tym roku. Poprzednie dwa sezony można już oglądać w TVNZ+.