Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena XRP na poziomie 0,56 USD – oto plan działania Altcoina na poziomie 0,84 USD

Cena XRP na poziomie 0,56 USD – oto plan działania Altcoina na poziomie 0,84 USD

  • Portfele zawierające około 1 milion XRP osiągnęły najwyższy poziom w historii, co spowodowało gwałtowny wzrost cen.
  • Wynik zgłoszenia dotyczącego środków terapeutycznych może zadecydować o tym, czy XRP wzrośnie tak, jak miało to miejsce w lipcu ubiegłego roku

22 kwietnia cena Ripple wzrosła [XRP] Podskoczył o 6%, przewyższając wszystkie inne altcoiny z pierwszej dziesiątki pod względem kapitalizacji rynkowej. Wartość tokena na wspomnianą datę wynosiła 0,56 dolara.

Jednak dane z chwili publikacji prasy pokazały, że kurs powrócił do 0,54 dolara. AMBCrypto stwierdziło jednak, że poprzedni rajd nie odbył się bez powodu.

Według naszej analizy i dzięki danym dostarczonym przez Santiment portfele XRP zawierają co najmniej 1 milion tokenów Mam zamknięciee do najwyższego w historii poziomu.

Ostatni raz wskaźnik osiągnął takie wartości 18 czerwca 2023 r., czyli w 2014 r. W poniedziałek ten sam wskaźnik osiągnął rok 2013, wskazując, że w ciągu ostatnich sześciu tygodni liczba ta wzrosła o 3,1%.

Zwiększyła się liczba portfeli XRP zawierających 1 milion tokenów

źródło: Santiment

„Ripple nie zapłaci tej kwoty”.

Kiedy tak się dzieje, oznacza to, że główni inwestorzy są przekonani, że cena kryptowaluty może mieć się dobrze. W czerwcu cena XRP w momencie, gdy portfel osiągnął maksimum, wynosiła 0,47 dolara.

Miesiąc później cena wzrosła do 0,84 dolara. Należy jednak zauważyć, że miało to miejsce w czasie, gdy Ripple odniósł częściowe zwycięstwo nad amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd.

Co ciekawe, wydawało się, że zasady gry się powtarzają, ponieważ pojawiła się aktualizacja sprawy. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zwróciła się do sądu o zatwierdzenie nałożenia na firmę ogromnej grzywny w wysokości dwóch miliardów dolarów.

Jednak Ripple w oświadczeniu sprzeciwiającym się leczeniu Kłócić się Ta prośba była oburzająca. Zamiast tego firma obsługująca płatności blockchain oświadczyła, że ​​nie jest skłonna zapłacić więcej niż 10 milionów dolarów

READ  Autor Michaela Loach wychodzi z imprezy Edinburgh Book Festival z powodu powiązań z paliwami kopalnymi | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Stuart Alderotti, dyrektor prawny Ripple, skomentował tę sprawę na X (dawniej Twitterze). Według niego Ripple wygrał ważne sprawy.

Alderoty zauważył również, że nie odnotował żadnego przypadku oszustwa, który uzasadniałby nałożenie grzywny w wysokości 2 miliardów dolarów.

Komentarze na temat kary w wysokości 2 miliardów dolarów, której SEC żąda od Ripple i XRP

Źródło: X

Czy XRP ponownie osiągnie 0,84 USD?

Jeśli sędzia pod koniec postępowania naprawczego faworyzuje SEC, cena XRP może spaść.

Jeśli jednak orzeczenie będzie na korzyść Ripple, XRP może wywołać kolejny wzrost podobny do tego, który miał miejsce w lipcu ubiegłego roku.

W przeciwieństwie do portfeli 1M+, rozwój sieci XRP spadł. Rozwój sieci śledzi liczbę nowych adresów wchodzących w interakcję z siecią.

Wzrost skali oznacza wzrost adopcji tokenów. Ale w chwili pisania tego tekstu skala spadła do 389, Wskazując Że tylko kilka nowych adresów dokonywało pierwszych transakcji.

Jeśli rozwój sieci będzie nadal spadał, cena XRP może uniknąć dalszego wzrostu, a kolejnym krokiem może być spadek do 0,50 USD. Z drugiej strony wzrost metryki może postawić token na pierwszym miejscu, osiągając 0,62 USD.

Dane pokazują spadek handlu XRP i nowe adresy

źródło: Santiment


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź nasz kalkulator zysków XRP


Tymczasem jednodniowy obrót spadł do 260,01 mln, co wskazuje na mniejsze wykorzystanie tokena w transakcjach.

Jeśli chodzi o cenę, spadek handlu może być dobrą rzeczą, biorąc pod uwagę, że presja sprzedaży może nie zatrzymać dynamiki wzrostowej.