Caleb Clarke i Iten Nanai Seturo strzelili dwa gole w zwycięstwie All-Blacks Sevens nad Australią

Gwiazdy rugby Caleb Clark i Etienne Nanai Seturo strzelili dwa gole, pomagając All Blacks Sevens strzelić dwa gole z dwóch przeciwko Australii na Uraki Domain w Auckland w piątek.

Dwóch piętnastoosobowych graczy zdobyło bramkę z dystansu w wygranej 26-21, podczas gdy Nowa Zelandia wcześniej rano pokonała Australię 14-5, co czyni ją idealnym sposobem na rozpoczęcie tej trzydniowej passy przez zespół All Blacks Sevens.

W drugim meczu Madison Higgins-Ashby strzelił pierwszą próbę pierwszej drużyny Czarnych Siódemek, otwierając australijską obronę fałszywym podaniem, a następnie przechodząc przez swój dołek, aby zdobyć bramkę.

Tone Ng Shiu pomógł siódemce All Blacks wygrać pierwszy mecz z Australią w piątek.

Andrew Kornja / Photosport

Ale Australia była w stanie szybko zareagować, a Nick Chapman zdobył bramkę.

Jednak na trzy minuty przed końcem połowy Clarke zrobił ślepą próbę i strzelił do prawego skrzydłowego.

Nanai-Seturo pokazał, dlaczego był również poszukiwany przez National Sevens Team, gdy krótko po tym strzelił solowego pięcioboju.

– Byli dobrzy – powiedział po meczu Clark Laidlaw, trener All Blacks Sevens.

„Wrócili na tydzień i odbyli dwie sesje treningowe. Etene odpadł prosto z finału Super Rugby, a Caleb wrócił dwa dni wcześniej.

Amanki Nicole przebija się przez australijską obronę podczas tego, co niegdyś było niepokonane przez All Blacks Sevens.

Amanki Nicole przebija się przez australijską obronę podczas niegdyś niepokonanej All Blacks Sevens.

„Ale jesteśmy naprawdę zadowoleni z ich powrotu do środowiska”. Muszą znowu trochę podnieść nogi, ale obaj są dobrymi sportowcami, są dobrymi zawodnikami poza boiskiem i oddali kilka świetnych prób.

READ  Jak długo zmarginalizowani górale z Covid będą korzystać z Ngane Punivai w nieskończoność?

„Pokazali, co potrafią. Mogą być śmiertelne, kiedy mają tak mało miejsca”.

Na początku drugiej połowy Australijczyk Lachlan Anderson wyjaśnił, dlaczego był uważany za jednego z najszybszych z siedmiu graczy na świecie, gdy pokonał 90 metrów przez boisko, aby zdobyć bramkę, pozostawiając obrońców Nowej Zelandii w tyle.

Ale rozmach powrócił w modzie All Blacks Sevens, ponieważ w drużynie wprowadzono pewne zmiany, a Andrew Knewstubb szybko poszerzył prowadzenie, próbując.

Bama Fu, który strzelił jedyną bramkę Australii w pierwszym meczu tego dnia, ponownie umieścił się na liście strzelców z późnym wynikiem, ale nadszedł czas przeciwko nim, aby wywalczyć prowadzenie przed ostatnim strzałem.

Laidlaw był zachwycony pierwszym dniem tej serii sześciu gier. Biorąc pod uwagę, że ta drużyna gra tak długo, nie jest zaskoczeniem, że nie wszystko było idealne, ale było wystarczająco dużo dobrych znaków, aby go uszczęśliwić.

Powiedział: „Byliśmy trochę zardzewiali”.

„To było niesamowite, móc zagrać w rugby na żywo. Fajnie jest wyjść i wziąć to, co robiliśmy podczas treningu dla niektórych żywych przeciwników. Dobry przeciwnik”.

– Myślałem, że w drugim meczu byliśmy lepsi, zwłaszcza w pierwszej połowie. Graliśmy naprawdę dobrze, a Australia zatrzymała się na tym i otrzymała dwie próby na koniec.

– A więc miłego dnia, kilka zaciętych meczów. Jest wiele do polubienia i wiele do poprawienia.

Laidlaw zasugerował, że będzie chciał dać pozostałym ze swojego zespołu dalszy bieg w Eden Park w sobotę.

Powiedział: „Wybraliśmy dziś 14 i być może nasi najsilniejsi 1415 chłopców to ci, którzy dzisiaj się skończyli”.

„Mamy kilka młodych dolarów, które są bardzo chętne do startu jutro, więc jutro spotkamy się, dopasujemy i zobaczymy, gdzie będziemy w niedzielę.

„To ważne, aby każdy miał szansę zagrać, ale ważne jest również, abyśmy zaczęli budować rytm. Nie mieliśmy dużo czasu na wspólne granie od teraz do lipca, więc jest w tym prawdziwa równowaga. szansa, ale też buduje rytm. ”.

READ  Bayern Monachium marsz, aby ukoronować stragany przegraną z Moguncją

Szybki rzut oka

Pierwsza gra: All Black Sevens 14 (Dylan Collier, Amanaki Nicole próbuje; Andrew Knighttop 2 Con) Australia 5 (Spróbuj bama fu). HT: 5-0.

Drugi mecz: All Blacks Sevens 26 (Madison Higgins-Ashby, Caleb Clark, Iten Nanai Cetoro, Andrew Knostab Tries; Filimoni Coroy 3 Downsides) Australia 21 (Nick Chapman, Lachlan Anderson, spróbuj Bama Fu; Wady Dylana Colliera 2, Fu con.) HT: 19-7.