Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były Warsaw Mets Texas Longhorn podpisany przez Davida Asha

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warsaw Mets Wcześniej podpisane Uniwersytet Teksasu Uruchamiam QB David Ash.

Szary Wyjazd z kraju to jedna z najlepszych ocen QB Belton H.S. (Teksas) z ESPNU Miejsce go na 11. Trzyletni starter zdał 13 szkolnych rekordów 7944 jardów i 80 dts podczas przyspieszania do 815 jardów i 22 dts. Doprowadziło to do wielu wyróżnień w Ameryce i we wszystkich stanach.

Kostka 6’3 230 funtów gwarantowana Teksas Widział dużo czasu w grze na początku i na swoim pierwszym roku. Szary Nazwany Starterem drużyny Miska świąteczna Wygląd w 2011 roku – Szary Atak został przemianowany na MVP po 21 – 10 zwycięstwach Noga.

Na drugim roku studiów Szary Potwierdził swoją pozycję wyjściową z 2669 jardami, 19 DT i 2 szybkimi DT. Objął prowadzenie Longhorns 8-4 rekord i zwycięski występ przeciwko Oregon W 2012 Miska Alamo.

Ashin J.Rok juniorski rozpoczął się bardzo szybko, ale został zredukowany do drugiego meczu przeciwko BYU Tam doznał wstrząsu mózgu pod koniec czwartej kwarty. Opuszczając trzecią grę, wrócił do czwartej partii Stan Kansas Zanim jego wstrząs ponownie się pogorszył. Kontuzja zakończy sezon, a jego kariera będzie miała powtarzające się objawy, odkąd próbował wrócić w przyszłym roku.

Szary Zakończył karierę w college’u z 30 występami, 4728 podaniami, 379 jardami w pośpiechu i 36 zintegrowanymi DD, jednym z najlepszych pokazów piłkarskich w kraju.

W 2017 roku Szary Twierdzono, że leki łagodziły jego pojedynczy ból głowy i zostały ponownie usunięte klinicznie. Po krótkim czasie Liga wiosenna I wezwanie do mini-obozu nowicjuszy Carolina Panthers Osiągnął Uniwersytet Teksasu Absolwenci Jack Hale, Teraz główny trener Warsaw Mets. Piekło Skorzystałem z okazji, aby przywieźć Szary Do Polska Jako ich początkowy QB.

Szary I to Warsaw Mets Trwa Buntownicy ze Śląska W najbliższą niedzielę 25 kwietnia AFI.tv.

READ  Polska piłka nożna stara się odrobić stratę 19 debiutantów w tym sezonie