Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były menadżer Manly, Don Seng, zalał się łzami po śmierci Keitha Titmussa na sesji treningowej Sea Eagles

Były menadżer Manly, Don Seng, zalał się łzami po śmierci Keitha Titmussa na sesji treningowej Sea Eagles

Były menadżer Manly, który wspierał Keitha Titmussa przed jego śmiercią, zalał się łzami podczas śledztwa koronera w sprawie śmierci zawodnika Sea Eagles.

W dochodzeniu stwierdzono, że kilku ekspertów stwierdziło, że cierpiał na udar cieplny, kiedy miał napad padaczkowy po pierwszej sesji treningowej po sezonie.

Pan Titmuss został przewieziony do szpitala, gdzie doznał śmiertelnego zatrzymania akcji serca.

UFC 298: Volkanovski kontra Topuria | niedziela 18 lutego | Zamów teraz z wydarzeniem głównym w Kayo Sports. Main Event w Kayo Sports i Foxtel to nowy, ekskluzywny dom wydarzeń UFC Pay-Per-View!

Don Seng, ówczesny szef klubu ds. występów, wezwał do wprowadzenia formalnej procedury określającej, kiedy gracze będą mogli wrócić do treningów NRL.

W toku dochodzenia ustalono, że Titmuss był najmniej aerobowym zawodnikiem Sea Eagles NRL, a po powrocie do treningu jego wskaźnik masy ciała przekraczał 35, ważył 116,8 kg i pokonał 6,7 km w 90-minutowej sesji na świeżym powietrzu, zanim przeniósł się do pomieszczenia.

„Samo poznanie udaru cieplnego i temperatury w ciągu ostatnich dwóch tygodni jest druzgocące” – powiedział Singh.

„Pomyśleć, że była jakakolwiek możliwość (mogło się wydarzyć coś innego).

„Ostatecznie nie wiedzieliśmy. Był bezobjawowy. Nie potknął się i nic nie zrobił. Nie bronię się. Miałem nadzieję, że Bóg mnie znajdzie lub coś mi pokaże, żeby wszystko się ułożyło. być innym.

„Czuję się, jakbym był oblężony. Jeśli to poprawi sytuację i zapewni pokój rodzinie, aby mama i tata (Titmus) mogli rozpocząć proces żałoby i opłakiwać syna, pomogę tak samo jak ja może w tym procesie.”

„Może powinniśmy lepiej leczyć jego oznaki i objawy. Przykro mi”.

Post Keitha Titmussa na Facebooku po zwycięstwie w wielkim finale Holden U20 Cup w 2017 roku.Źródło: dostawca

Singh powiedział na rozprawie, że Titmuss nie okazywał żadnych oznak niepokoju podczas wewnętrznej części przesłuchania, zanim skarżył się na drgawki.

READ  Mostert najszybszy w mokrych treningach Adelaide 500

„W przypadku 36 zawodników, którzy ukończyli sesję, liczby mogą wydawać się trudne, ale patrząc na rozkład metrów na minutę, prędkość maksymalną i tętno… to solidna sesja, ale nie jest niczym niezwykłym w NFL” – powiedział Singh. Powiedział.

„Rozmawiamy o Keithu, jakby nie powinno go tam być, ale miał tam być. Był dobrym sportowcem. Był silny i silny”.

Były trener Des Hasler będzie przemawiał podczas przesłuchania w piątek.