Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bill Murray Martha Stewart i Justin Timberlake jedzą obiad w okolicy New Bedford

NOWY BEDFORD – W zeszłym tygodniu mieszkańcy Nowej Anglii huczali od wiadomości, które mogą się wydarzyć Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick jedli obiad w Providence Restauracja fidżidini. Słynna para podrzucała swojego syna Jamesa Uniwersytet Browna.

W ciągu ostatniej dekady niewiele restauracji SouthCoast miało przyjemność gościć niektóre z najlepszych celebrytów. Od Marthy Stewart i Billy’ego Murraya po Justina Timberlake’a — istnieje sześć lokalizacji, które służyły gwiazdom.

Martha Stewart w Antonio

16 lipca 2009 roku Martha Stewart przybyła bez ostrzeżenia w towarzystwie sześciu osób do portugalskiej restauracji. Według jednego z raportów Stewart ma letni dom na wyspie Mount Desert i chciał spróbować owoców morza.

Antonio To było zalecane.

Zabytki gwiazd na Rhode Island: Kiedy gwiazdy przyjdą na obiad

“Mieliśmy trochę świeżego tuńczyka, więc go zamówiłem. Był grillowany i podawany z brokułami i frytkami” – powiedziała współwłaścicielka Ida Martinho w wywiadzie dla The Standard Times. Stewart zamówił również bulhao pato, specjalne danie domowe, jako aperitif.

– To było jej ulubione danie – powiedział Martinho. Daliśmy jej też w domu ciastka z dorsza. Też mi się podobały.”

Ulubione na zewnątrz: Gdzie zjeść na południowym wybrzeżu – i gdzie twój pies może do ciebie dołączyć

Bill Murray, z prawej, z Pattie Jerry, właścicielką Patty Perugis, w środku i Peter Farrelly, z lewej.

Billy Murray i Peter Farley w Patti Perugis

12 sierpnia 2019 r. Patty PerogesWłaścicielka Patti Jerry powiedziała, że ​​była zszokowana, gdy zdała sobie sprawę, że Billy Murray siedział w jej restauracji.

W poprzednim wywiadzie dla The Herald Jerry powiedział: „On po prostu usiadł i pomyślał: ‘Ten facet wygląda jak Bill Murray’”. Powiedziałem mu: ‘Powiedz mi, Bill. Co sprowadza cię do Fall River? Powiedział: Ty! Twoje miejsce! …przybyli aż do Fall River tylko ze względu na Pérogis. “